Konsultacijos kituose miestuose:

Ryžių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Ryžių dietaNešlifuoti rudieji ryžiai yra maistingi ir turi daug B grupės vitaminų, be to jie iš organizmo išvaro šlakus, druskas ir kitas kenksmingas medžiagas. Tad norint laikytis ryžių dietos, geriausia rinktis būtent ruduosius.

Ryžių dieta – priskiriama monodietoms, nes ilgą laiką valgomas vienas produktas. Jei siekiate ne itin ekstremalaus rezultato, į mitybos programą galima įtraukti daržovių ir vaisių. Ryžių dietos metu draudžiama vartoti druską, prieskonius, būtina gerti daug skysčių, nes kitaip gali kilti žarnyno problemų.

Gydytojo dietologo komentaras apie Ryžių dietą: Kaip ir kitų monodietų metu, taip ir laikantis ryžių dietos, negaunate visų reikalingų maistinių medžiagų. Tam būtinas įvairus maistas. Dėl druskos atsisakymo pasišalins organizme sukaupti skysčiai, todėl svoris sumažės. Dėl maistinių skaidulų trūkumo laikantis ryžių dietos gresia vidurių užkietėjimas ir žarnyno diskomfortas.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta