Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Košių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Košių dietaKuo patraukli košių dieta? Sakoma, kad sveikame kūne gyvena sveika siela, tad, jei norite būti sveiki ir kupini energijos, jūsų mitybos pagrindą turėtų sudaryti kruopos ir patiekalai iš grūdinių kultūrų, nes jie itin naudingi dėl savyje turimų skaidulinių medžiagų.

Košės pagamintos be sviesto ir pieno gali padėti atsikratyti ne vieno kilogramo, tad jei norite numesti svorio ir dietos metu nesijausti išbadėję, siūlome laikytis košių dietos. Košių dietos reikėtų laikytis savaitę, valgant tris kartus per dieną. Kiekvieną dieną rinkitės vis kitokią košę, tam puikiai tiks: kviečiai, soros, avižos, ryžiai, miežiai, grikiai. Košių dietos sąlyga ta, kad pasirinktą košę reikia valgyti visą dieną. Na, o po savaitės košių dietos laikymosi galite džiaugtis keliais kilogramais lengvesniu kūnu bei geresne savijauta.

Gydytojo dietologo komentaras apie Košių dietą: Grūdiniuose produktuose gausu vitaminų, mineralinių medžiagų, bet vien toks maitinimasis nesuteikia reikiamo baltymų ir riebalų kiekio, o angliavandenių suvartosite daugiau nei rekomenduojama. Be to, savaitę valgę košes, vėliau į jų pusę nenorėsite net pažvelgti.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta