Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Varškės dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Varškės dietaKuo patraukli varškės dieta? Liesa varškė yra naudinga mūsų organizmui, nes joje esančios medžiagos normalizuoja organizmo medžiagų apykaitą. Taip pat, ji suteikia mūsų kūnui daug naudingųjų medžiagų, nes savyje turi įvairių mineralinių medžiagų, pavyzdžiui, kalcio, magnio, fosforo, taip pat vitaminų – A, B12 ir kt.

Svarbu paminėti, kad varškė turi mažai kalorijų yra greit pasisavinama, ir nedirgina skrandžio, todėl puikiai tinka, jei norite numesti kelis kilogramus. Siekdami sunormalizuoti kūno svorį, turėtumėte laikytis varškės dietos. Varškės dietą galima vadinti monodieta, nes mitybos plano pagrindą sudaro vienas produktas, tačiau, jei labai sunku ir kamuoja alkis – racioną galima šiek tiek paįvairinti, pavyzdžiui, suvalgyti virtos vištienos krūtinėlės, rūpios duonos riekelės ar obuolių. Varškės dietos programa nėra sudėtinga, reikia penkis kartus per dieną suvalgyti po 100 g. liesos varškės ir išgerti litrą skysčių: dvi stiklinės lieso kefyro, stiklinė erškėčių nuoviro, du puodeliai nesaldintos arbatos.

Gydytojo dietologo komentaras apie Varškės dietą: Nors varškėje ir yra daug naudingų medžiagų, bet visavertė subalansuota mityba užtikrinama tik vartojant įvairų maistą. Laikantis varškės dietos negaunama skaidulų, todėl gali sutrikti žarnyno veikla, atsirasti vidurių užkietėjimas.  

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta