Konsultacijos kituose miestuose:

Organizmo valymo dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Organizmo valymo dietaDėl nuolatinio skubėjimo ir netinkamos mitybos lėtėja medžiagų apykaita, organizme kaupiasi nuodingos medžiagos ir šlakai, todėl kartais naudinga išvalyti organizmą ir pašalinti iš jo nuodingas medžiagas.

Kaip tai padaryti? Tris dienas laikytis organizmo valymo dietos, kurios metu negalima vartoti kofeino, cukraus, alkoholio ir rafinuotų miltų. Atsisakius minėtų produktų ir į organizmo valymo dietos programą įtraukus dribsnių košes, artišokus, šparagus, kalafiorus ir obuolius, organizmas automatiškai ima valytis. Žinoma, galite tris dienas valgyti tik agurkus, nes jų sudėtyje daug vandens ir jie valo organizmą, arba gerti tik vandenį, tačiau organizmo valymo dietos esmė ne vien kilogramai, o ir galimybė pasijusti geriau, tad badavimas – ne pats geriausias pasirinkimas. Kitas organizmo valymo dietos variantas – kartą per dvi savaites visą dieną valgyti tik sriubą, į kurios sudėtį įeina kopūstas, cukinija, sultinys, bulvė, ropė, česnakas. Viską susmulkinus, išvirus ir sutrynus valgykite visą dieną, svarbiausia, negardinkite grietine.

Gydytojo dietologo komentaras apie Organizmo valymo dietą: organizmo valymo dietos aprašymas panašus į iškrovos dienas. Tokią dieną rekomenduojama valgyti vienos maisto grupės produktus – daržoves, vaisius, varškę ar pan. be papildomų priedų, druskos. Iškrovos dienos tinkamos ne kiekvienam, jas daryti negalima dažniau nei kartą per savaitę ar menstruacijų metu. Būtina gerti daug nesaldintų skysčių.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta