Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Sriubos dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Sriubos dietaSriubos yra puikus pasirinkimas, norint numesti keletą kilogramų, nes sultinys greitai užpildo skrandį, taip sukeldamas sotumo įspūdį. Sriubos dietos metu svarbiausia rinktis mažai kalorijų turinčią, pavyzdžiui svogūnų, špinatų, daržovių sriubą ir valgyti ją pusryčiams, pietums bei vakarienei, jei pernelyg sunku – bent kartą per dieną.

Tokios sriubos dietos galima laikytis apie savaitę, ilgau nepatartina. Dietos metu privalu atsisakyti alkoholio, saldumynų ir griežtai laikytis paruoštos lieknėjimo programos, nes tik tuomet pasieksite geriausių rezultatų. Kadangi sriubos dietos mitybos programa paremta vieno produkto vartojimu, prieš pradedant programą svarbu pasikonsultuoti su gydytoju dietologu, galbūt dėl tam tikrų mineralinių medžiagų trūkumo sriubos dietos jums laikytis negalima.

Gydytojo dietologo komentaras apie Sriubos dietą: Laikantis sriubos dietos gausite nepakankamą kiekį kalorijų ir maistinių medžiagų, todėl sutrikdoma medžiagų apykaita. Dėl griežtų ribojimų gali kankinti stiprus saldumynų ar kitų produktų noras. Be to, valgyti vien sriubas yra labai nepatogu, nes jas kaskart reikia gaminti naujai.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta