Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Daržovių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Daržovių dietaDaržovių dietos principas itin panašus į vaisių dietos. Per dieną reikia suvalgyti apie 1,5 kg pasirinktų virtų arba šviežių daržovių. Jei per sudėtinga valgyti tik daržoves į daržovių dietos lieknėjimo programą galite įtraukti ir šviežius vaisius, neriebų pieną, jogurtą, varškę ar kefyrą, avižinius arba kukurūzų dribsnius.

Taip pat galite pasitarti su dietologu, kuris sudarys visą jūsų lieknėjimo programą.

Jei pasirinkote daržovių dietos laikytis savarankiškai, žinokite, kad valgyti reikia apie 5 – 6 kartus per dieną, vienodais intervalais, bet patiekalų pagrindas privalo būti šviežios daržovės. Kadangi daržovių dietos programoje trūksta baltymų ir riebalų, gali kilti noras suvalgyti ką nors itin sotaus, tad kaip alternatyvą galite pasirinkti nedidelį gabalėlį virtos vištienos. Laikantis daržovių dietos svarbu atsisakyti cukraus ir alkoholio ir jau po savaitės džiaugsitės numestais 3 – 6 kg.

Gydytojo dietologo komentaras apie Daržovių dietą: Aprašytas daržovių dietos variantas taip pat tinkamas iškrovos dienai, bet ne ilgesniam laikotarpiui. Didelis skaidulų kiekis gali sukelti dujų susikaupimą žarnyne, pilvo pūtimą, netinkamas sergantiems kai kuriomis virškinamojo trakto ligomis.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta