Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Bananų dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Bananų dietaKą reiketų žinoti apie bananų dietą? Bananai yra gana kaloringas produktas, nes savyje turi ląstelienos, cukraus, gliukozės, fruktozės, mineralinių medžiagų (geležis, kalis magnis) ir daugybę vitaminų (A, B, C, E, PP).

Taip pat juose mažai riebalų, tad puikiai reguliuoja cholesterolio kiekį organizme, dėl minėtų naudingų medžiagų, esančių bananuose naudinga juos įtraukti į maisto racioną, o mėgstantys šį vaisių ir norintys per 3 dienas numesti 3 kilogramus, gali laikytis bananų dietos. Pirmasis bananų dietos variantas trunka tris dienas, per kurias kiekvieną dieną galima suvalgyti po tris bananus. Antrasis bananų dietos variantas, trunka savaitę, o per dieną suvalgyti galima apie 1,5 kg bananų, o gerti siūloma negazuotą vandenį ir žalią arbatą be cukraus. Bananų dietos metu per dieną galima numesti iki 1 kg.

Gydytojo dietologo komentaras apie Bananų dietą: Bananų dieta panaši į obuolių, kopūstų ir kitas monodietas. Galima tik pakartoti, kad toks maitinimasis neaprūpina organizmo visomis reikiamomis medžiagomis, o efektas labai trumpalaikis – grįžus prie įprasto režimo, kilogramai taip pat sugrįžta.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta