Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Dukano dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Dukano dietaPrieš gerą dešimtmetį prancūzas Pierre'as Dukanas draugui sukūrė ir savo vardu pavadino dietą (Dukano dieta), kurią pamėgo daugelis tų, kuriems sunku nevalgyti mėsos, nes šios Dukano dietos mitybos pagrindas – baltymai.

Dukano dieta kardinaliai skiriasi nuo kitų, kadangi trunka ilgai (apie pusmetį), o valgyti galima beveik viską, nes pats P. Dukanas tiki, jog valgyti yra malonumas, kurio nederėtų atsisakyti.

Dukano dietos programa susideda iš keturių etapų:
- puolimas
- kaitaliojimas
- stabilizavimas
- kasdienis gyvenimas

Pirmuoju Dukano dietos etapu valgomas tik baltyminis maistas, tačiau maisto kiekis neribojamas. Antruoju šios dietos etapu penkias dienas valgomi tik baltymai, penkias – baltymai ir daržoves, ir taip kaitaliojama.

Kiek laiko laikomasi Dukano dietos?

Priklauso nuo to, kiek kilogramų siekiate numesti. Trečiuoju Dukano dietos etapu organizmą pratinate prie normalaus maisto, na, o ketvirtuoju – valgote viską ką norite, bet vieną dieną per savaitę maitinatės tik baltymais.

Gydytojo dietologo komentaras apie Dukano dietą:

Dukano dieta yra viena populiariausių dietų pasaulyje, kadangi svorio mažėjimas pastebimas greitai. Tačiau dėl angliavandenių trūkumo ir baltymų pertekliaus gali varginti energijos stoka, nuovargis, burnos džiūvimas, netgi pykinimas, o dėl skaidulų trūkumo – vidurių užkietėjimas. Maistinių medžiagų atžvilgiu Dukano dieta nesubalansuota, netinkama laikytis ilgą laiką, o sergantiems kai kuriomis ligomis gali būti netgi labai pavojinga.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta