Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Dietologas Vilniuje

 Sveika mityba neatsiejama nuo kur kas geresnės gyvenimo kokybės, tad gydytojo dietologo paslaugos dažnai pasirenkamos ne kaip galimybė, tačiau būtinybė, kuri gali padėti susitvarkyti su įvairiomis sveikatos bei išvaizdos problemomis. Gydytojas dietologas Vilniuje dažnai tampa tuo specialistu į kurį kreipiamasi tuomet, kai nepavyksta rasti problemos, tačiau žmogaus savijauta yra prasta. Vėliau sužinoma, kad jam netiko konkretus maistas ir pakoregavus mitybą pavyksta sutvarkyti ilgai kankinusias lėtines sveikatos problemas.

Gydytojas Dietologas – daugelio su mityba, sietinų problemų šalintojas

 

Gydytojo dietologo konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje. 
Susisiekite

 

 Į gydytojus dietologus žmonės kreipiasi dėl skirtingų priežasčių. Netinkama mityba labai dažnai sukelia įvairias sveikatos problemas, tad vietoj to, kad šalintumėte simptomus – daugiau dėmesio reikia skirti ir pačiai problemai.

 • Geras gydytojas dietologas Vilniuje reikalingas siekiant sumažinti dažnai pasikartojančius galvos skausmus, net migreną.
 • Tai medikas, kuris būtinas kai turite problemų su skrandžiu, žarnynu, esant virškinimo sistemos sutrikimams.
 • Širdies ir kraujagyslių ligos taip pat dažnai paskatina susisiekti su specialistu. Širdies problemų turinys žmonės dažniausiai turi antsvorio. Per didelis svoris taip pat turi būti mažinamas su gydytojo dietologo pagalba. Tokiu atveju jo mažinimas bus sveikas ir saugus Jūsų organizmui.
 • Gydytojas dietologas Vilniuje reikalingas ir tada, kai žmogui atlikus laboratorinius kraujo tyrimus randamas per didelis cholesterolio kiekis kraujyje.
 • Geras dietologas Vilniuje padės susitvarkyti ir su valgymo sutrikimais. Jeigu pacientas valgo labai daug arba labai mažai – gydytojo dietologo konsultacijos yra pagalba, kuri būtina.
 • Jeigu sergate cukriniu diabetu – reikalingas gydytojas dietologas, mitybos korekcijai.
 • Taip pat ir tokiu atveju, jeigu sergate inkstų, sąnarių ligomis.
 • Po pilvo chirurginių operacijų dažniausiai reikalingas mitybos specialistas, kuris gali padėti taisyklingai maitintis. Tai ypač aktualu tokiu atveju, kai atliekama skrandžio mažinimo operacija.
 • Sergant alergija, kurios gydymui būtina dietoterapija.
 • Jeigu aktyviai beria veidą, diagnozuota acne – pakeitus mitybą galima išspręsti šią problemą.
 • Specialistas reikalingas turint paveldimų medžiagų apykaitos ligų.
 • Taip pat naudinga konsultacija tokiu atveju, jeigu planuojate arba jau maitinatės vegetariškai, veganiškai.

Pakeitus mitybą galima susitvarkyti su daugeliu įvairių sveikatos problemų pradedant vidaus organų ligomis ir baigiant išvaizda, kaip kad bėrimas, sausa oda, lūžinėjantys plaukai ir panašiai.

Vilniaus dietologijos centras – norintiems geriausių rezultatų

 Gydytojas dietologo paslaugos Vilniuje apima labai plačią skirtingų paslaugų sferą, tad jei norite susitvarkyti savo organizmą ir išsityrus įvairiomis priemonėmis taikyti kompleksinį gydymą – mes esame pasiruošę Jums padėti!

 • Gydytojas dietologas Vilniuje suteiks išsamią konsultaciją ir padės sukurti tinkamiausią gydymo planą.
 • Pagal kiekvieno žmogaus fizinius pokyčius ir siekiamus tikslus sudaromas individualus mitybos planas.
 • Sudaroma individuali lieknėjimo programa. Mūsų tikslas, kad lieknėjimas būtų ne darbas, tačiau malonumas, kuris padėtų taisyklingai ir sveikai sumažinti kūno svorį, apimtis.
 • Mūsų centre atliekama ir kūno sudėties analizė. Papildomai siūloma dietologo konsultacija padės pasirinkti tinkamiausią svorio mažinimo bei sveikatos gerinimo planą.
 • Nutukimo ir antsvorio gydymas – galimybė sveikai ir be didelio diskomforto sumažinti kūno svorį, padailinti kūno linijas. Kiekvienas žmogus yra individualus, tad jam pasiūlomas ir tinkamiausias svorio mažinimo būdas. Numesi svorio yra kur kas paprasčiau nei galėjote pagalvoti. Svarbiausia žengti pirmą žingsnį. Gydytojas dietologas Vilniuje – Jūsų paslaugoms.
 • Norintiems ir norinčioms priaugti svorio taip pat labai svarbu tai daryti sistemingai. Daugelis galvoja, kad didelis angliavandenių kiekis vakarais padės susitvarkyti su mažo svorio problema. Visgi, toks svorio auginimas gali pakenkti sveikatai.
 • Neturintiems laiko arba gyvenantiems užsienyje siūloma ir Skype konsultacija. Pokalbio metu suteikiamos konsultacijos apima labai platų spektrą, atsakoma į pacientui aktualius klausimus, sudaromas individualus mitybos planas, aptariami tolimesni kontrolės etapai.

 Nepriklausomai nuo problemos – gydytojas dietologas Vilniuje padės susitvarkyti su sveikatos problemomis. Dažnas ligas iššaukia netinkama mityba ir ją sukoregavus jausitės ir atrodysite kur kas geriau. Siūlome labai skirtingų paslaugų kompleksą, kad problemų turintis asmuo vienoje vietoje gautų visas reikalingas paslaugas apimančias problemos suradimą ir tinkamiausią  gydymo būdo pateikimą.

 Gydytojo dietologo Vilniuje kainos – konkurencingos, tad galime Jus užtikrinti, kad sveikatos gerinimo procesas nebus brangus. Juolab, sveikas maistas taip pat nėra labai brangus. Klaidingai galvojama, kad sveikai maitinantis išlaidos gali išaugti net kelis kartus. Tikrai ne. Sudarysime tokį planą, kuris leis maitintis sveikai, nebrangiai ir visus reikalingus produktus rasite įprastuose, ne ir nedideliuose prekybos centruose.

Gydytojo dietologo paslaugos Vilniuje ir patarimai norintiems numesti svorio

 Išsami gydytojo dietologo konsultacija padės surasti tinkamiausią dietoterapijos būdą, kuris tinka konkrečiai Jūsų organizmui. Kiekvienu atveju pritaikomas individualus svorio metimo būdas. Prie svorio metimo prisideda visi žemiau išvardyti veiksniai.

 Taisyklinga mityba. Koreguota mityba yra svarbiausias veiksnys norint numesti svorio. Tiesa, jeigu norite lieknėdami nesusigadinti sveikatos – tokiu atveju būtina pasitarti su specialistu, kuris subalansuos mitybą ir padės sumažinti apimtis ne tik greitai, tačiau ir sveikai.

 Medžiagų apykaita. Kol vieni valgo dideliais kiekiais ir daug, tuo tarpu kiti kur kas sunkiau atsikrato kilogramų net ir tokiu atveju, jeigu valgo mažai. Svarbiausia prisitaikyti prie savo organizmo, kadangi skirtinga medžiagų apykaita lemia ir gebėjimą sumažinti kūno svorį. Siekiant taisyklingai atsikratyti svorio – būtina gydytojo dietologo konsultacija.

 Tęstinumas. Pradėjus koreguoti savo mitybą ir mažinti kūno svorį labai svarbu nepamiršti motyvacijos, kuri turi padėti išlaikyti tai, ką pavyko pasiekti. Siekiant išlaikyti norimą rezultatą naudinga tartis su profesionalu, kuris iškilus klausimams visada į juos gali atsakyti bei padės išlaikyti pasiektus rezultatus.

 Valgymo psichologija. Daugelis šiuolaikinių žmonių skundžiasi ypač dideliu svoriu todėl, kad nesaikingai valgo. Dažniausiai tuomet, kai yra nuobodu ir kai nieko neveikia. Greta taisyklingos mitybos bei kitų svorį mažinančių priemonių svarbu nepamiršti lepinti save kitais būdais, o ne besaikiu valgymu.

 Fizinio aktyvumo svarba. Nors daugiausia svorio netenkame būtent koregavus mitybą, visgi, siūlome nepamiršti,  kad fizinis aktyvumas padės palaikyti ir užtvirtint siekiamus rezultatus bei leis kur kas geriau jaustis. Gydytojas dietologas Vilniuje suteiks pagrindus, o Jūs turėsite įdėti pastangų, kad pavyktų palaikyti gautą rezultatą.

 Vilniaus dietologijos centras – vieta, kur pavyks ne tik sumažinti kūno masę, tačiau tuo pačiu ir išlaikyti sveikatą bei grožį. Mes esame tai – ką valgome, o šiais laikais, kai galima skanauti tiek daug nuostabiai skanių ir sveikų patiekalų.

Gydytojo dietologo konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje. 
Susisiekite

 

Gydytoja Eglė Kliukaitė

Daktarės patarimai: Mitybos planas svoriui mesti, subalansuota mityba, dieta pagal kraujo grupę