Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Kopenhagos dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Kopenhagos dietaKopenhagos dieta yra paremta griežtais apribojimais, tačiau ji veiksminga ir padeda kovoje su celiulitu, pagreitina medžiagų apykaitą bei leidžia atsikratyti daug svorio, nes tokios dietos programa paremta gerokai sumažintu angliavandenių ir riebalų kiekiu.

Kopenhagos dietos metu per dieną galima suvartoti tik 600 kcal, kas ne vienam gali virsti tikru iššūkiu. Laikantis Kopenhagos dietos iš mitybos raciono reikėtų pašalinti vaisius, grūdinius produktus, makaronus, bulves, cukrų, reikėtų riboti kiaušinius, salotas, liesą mėsą bei žuvį, kavą. Kadangi Kopenhagos dietos valgiaraštis gana skurdus, o ir valgyti galima nedaug, reikėtų pasiruošti tam, kad jausite alkį, bus sunku susikoncentruoti. Tačiau, nepaisant to, kad dieta griežta, sąžiningai laikantis nurodymų, matomi akivaizdūs rezultatai, tad jei po poros savaičių jūsų laukia svarbus įvykis, kuriame norite atrodyti pritrenkiamai, Kopemhagos dieta skirta jums. Dietai pasibaigus nepulkite prie senų mitybos įpročių ir kalorijų kiekį didinkite po truputį, kitu atveju, kilogramai grįš.

Gydytojo dietologo komentaras apie Kopenhagos dietą: Dar viena dieta itin ribojanti kalorijų ir angliavandenių kiekį. Svoris pradžioje kris, bet dėl per mažo kalorijų kiekio bus išbalansuota medžiagų apykaita, todėl grįžus prie įprasto maitinimosi, svoris vėl padidės. Laikantis Kopenhagos dietos organizmas negaus reikalingų maistinių medžiagų, atsiras silpnumas, nuolatinės mintys apie maistą, todėl kyla persivalgymo grėsmė. 

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta