Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Delčios dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Delčios dietaDelčios dieta tai - dieta, kurios rezultatai priklauso nuo prisitaikymo prie mėnulio fazių. Skamba keistai? Išbandžiusios Delčios dietą, tikina, kad vis tik ji veikia ir yra veiksminga, nes per kelias dienas galima numesti apie 4 kg.

Pasirodo, delčios periodu medžiagų apykaita pagreitėja ir kūnui lengviau numesti svorio, būtent todėl Delčios dietos laikytis reikia pradėti minėtu periodu. Delčios dieta, trunka keturias dienas – dvi prieš delčią ir dvi po jos, o dietos metu valgiaraštis kiekvieną dieną vienodas: arbata, kava be cukraus, kiaušiniai, ryžiai, varškė, obuoliai, jautiena, daržovės, o vakare galima išgerti net taurę vyno.

Gydytojo dietologo komentaras apie Delčios dietą: Greitas svorio mažėjimas vyksta ne dėl mažėjančios riebalinės masės, o dėl skysčių netekimo, todėl labai greitai svoris atsistato. Sveikas svorio mažėjimas yra 0,5 – 1 kg per savaitę. Tokį svorio mažėjimą gali užtikrinti tik subalansuotas maistas, reguliarus maitinimosi režimas ir reguliarus fizinis aktyvumas, o ne mėnulio fazės.

Laikantis Delčios dietos svoris mažėja monotoniško maisto ir kiekio sąskaita. Deja, bet tokia mityba tikrai neformuoja sveikos gyvensenos taisyklių, principų, tad ir svorio mažėjimas - laikinas procesas. 

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta