Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Kremliaus dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Kremliaus dietaKaip ir daugelio kitų Kremliaus dietos paslaptis – ribojamas gaunamų angliavandenių kiekis. Laikantis Kremliaus dietos apriboti reikėtų ryžių, cukraus ir miltinių patiekalų vartojimą, griežtai draudžiama vartoti košes, bulves, saldžias uogas, limonadą, likerį, alų, pieno kokteilius, bananus, makaronus.

Na, o baltyminio maisto (kiaušinių, žuvies, grybų, paukštienos, sūrio, jūros gėrybių, nesaldintos kavos ir arbatos) galima valgyti kiek norisi, tačiau patartina neprarasti saiko ir vis tiek skaičiuoti kalorijas – per dieną galima suvartoti nuo 1200 – 1700, nes jei suvartosite mažiau – gali sulėtėti medžiagų apykaita. Kremliaus dietos metu valgykite reguliariai, nedarydami ilgesnių nei šešios valandos pertraukų, nevalgykite vėliau nei trys valandos prieš miegą, gerkite daug vandens ir retkarčiais valgykite vaisių.

Gydytojo dietologo komentaras apie Kremliaus dietą: Kaip ir laikantis kitų angliavandenius ribojančių dietų, taip ir su Kremliaus dieta - galimas greitas trumpalaikis svorio kritimas, bet grįžus prie įprastinio maitinimosi, svoris sugrįžta. Kaip jau minėta, per didelis baltymų kiekis organizmui yra žalingas. Mityba turi būti subalansuota ir įvairi.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta