Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Vaisių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Vaisių dietaViena iš skaniausių ir saldžiausių dietų – vaisių dieta, kuri paremta riebalų ir baltymų atsisakymu. Vaisiai turi nedaug kalorijų, tad vaisių dietos metu galite numesti apie penkis kilogramus.

Vaisių dietos esmė – suvalgyti apie pusantro kilogramo vaisių, suskirsčius šį kiekį į 6 porcijas. Puikiai tinka obuoliai, kriaušės ir bananai, o virškinimo darbui gerinti – papajos, ananasai. Galima derinti vaisius tarpusavyje ir per dieną valgyti keleto rūšių, tačiau efektyviausia pasirinkti vienos rūšies vaisius, pavyzdžiui obuolius ir valgyti juos su žievelėmis, nes jose slypi daug naudingų medžiagų. Kadangi vaisių dietos mitybos programoje nėra šilto maisto, pietums arba vakarienei galite suvalgyti virtų, niekuo nepagardintų bulvių su lupenomis.

Gydytojo dietologo komentaras apie Vaisių dietą: Vaisiuose daug cukraus, todėl tokia dieta griežtai draudžiama sergantiems cukriniu diabetu. Vaisių dieta netiks sergantiems skrandžio opalige, turintiems gastroezofaginį refliuksą ar kitų virškinamojo trakto sutrikimų. Net ir sveikiems žmonėms gausus vaisių vartojimas gali sukelti nemalonius pojūčius skrandyje ar žarnyne, tokiu atveju vaisių dietos rinktis nerekomenduojama.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta