Konsultacijos kituose miestuose:

Grikių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Grikių dietaSpindintys plaukai, sveiki nagai ir liekna talija – tikslas, kurį galima pasiekti į mitybos planą įtraukus grikius, kurie yra vitaminų ir mineralinių medžiagų šaltinis. Tačiau, jei norite greitai ir efektyviai numesti svorio, reikėtų savaitę arba dvi maitintis tik jais.

Pasirodo, kad laikantis grikių dietos galima numesti apie 8 kg.

Kaip tai padaryti?

Laikantis grikių dietos reikia valgyti tik iš vakaro paruoštus – karštu vandeniu užplikytus grikius, be jokių priedų. Paskutinį kartą galima valgyti keturias valandas prieš miegą. Grikių dietos pliusas tas, kad šis produktas yra sotus, tad alkio nejausite, grikių dieta turi ir minusą – po kelių dienų niekuo nepagardinti grikiai atsibosta, o paįvairinti racioną galima tik kefyru, šviežiais arba džiovintais vaisiais, be to, tokia grikių dieta laikoma ekstremalia, tad prieš pradedant laikytis patartina pasitarti su gydytoju dietologu.

Gydytojo dietologo komentaras apie Grikių dietą: Grikiai puikus vitaminų ir mikroelementų šaltinis, tačiau savaitę ar dvi maitinantis vien jais, organizmas negaus kitų Jūsų organizmui būtinų medžiagų. Kasdienis maitinimasis turi būti įvairus ir subalansuotas, o ribojančios, šiuo atveju grikių dietos to tikrai nesuteikia. Beje, ar savaitę valgę grikius norėsite juos valgyti ir ateityje?

Grikių dietos pliusas tas, kad šis produktas yra sotus, tad alkio nejausite, minusas – po kelių dienų niekuo nepagardinti grikiai atsibosta, o paįvairinti racioną galima tik kefyru, šviežiais arba džiovintais vaisiais, be to, tokia dieta laikoma ekstremalia, tad prieš pradedant laikytis patartina pasitarti su gydytoju dietologu. Paprastai pagal iš vieno produkto sudarytą meniu rekomenduojama maitintis kartą per savaitę ne dažniau, kitas dienas - subalansuotos mitybos meniu. 

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta