Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Angelo dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Angelo dietaTrokštate angeliškų kūno formų? Tokiu atveju rinkitės trylikos dienų angelo dietą, kurios laikantis galite numesti apie 8 kilogramus.

Angelo dietos mitybos racionas gana paprastas: liesa varškė, balta mėsa, daržovės, vaisiai, kiaušiniai, svarbiausia vartoti kuo mažiau druskos bei cukraus ir į mitybos programą neįtraukti majonezo, saldumynų, keptų bulvių, miltinių patiekalų. Taip pat laikantis angelo dietos griežtai draudžiama valgyti po 18 val. Jokiu būdu nenukrypkite nuo angelo dietos nurodymų, jei suklupote, nutraukite dietą, nes gerų rezultatų nepasieksite ir po trijų mėnesiu bandykite vėl.

Gydytojo dietologo komentaras apie Angelo dietą: Druskos ribojimas angelo dietos metu leis pasišalinti skysčių pertekliui, tuo pačiu skysčių sąskaita sumažės ir kūno svoris. Jei einate miegoti vėlai, drąsiai galite valgyti ir po 18 val. Paskutinis valgymas vakare turėtų būti ne vėliau kaip likus trims valandoms iki miego.  

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta