Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Bado dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Bado dietaBado dieta yra itin ekstremalus dietos variantas, todėl norint jos lakytis privalu kreiptis į gydytoją dietologą, kuris visą dietos laikotarpį sektų jūsų sveikatą ir jos pokyčius.

Bado dieta gali būti įvairaus ilgumo, nuo kelių dienų iki savaičių, tačiau ar jūsų organizmas pasirengęs nieko nevalgyti ir gerti tik vandenį? Jei taip, tuomet apsišarvuokite kantrybe ir pirmyn.

Laikantis bado dietos reikėtų ilgėliau miegoti ir per daug nevarginti savęs fizine veikla. Beje, jei bado dietos laikotės gydomaisiais tikslais – tam kad sunormalizuotumėte vidaus organų veiklą, išvalytumėte susikaupusias nuodingas medžiagas ir pasijustumėte geriau – laikykitės. Toks badavimas vadinamas gydomuoju ir patartina badauti dieną per savaitę nuolat.

Gydytojo dietologo komentaras apie Bado dietą: bado dieta ekstremaliausių ir pavojingiausių dietų, kurios metu sutrikdoma medžiagų apykaita, dėl maistinių medžiagų trūkumo pradedami skaidyti organizme sukaupti riebalai ir baltymai. Riebalų skaidymo metu susidaro ketonai, kurie, jei nepašalinami iš organizmo, sukelia apsinuodijimo požymius. Badavimo metu didelė persivalgymo priepuolių tikimybė, o sugrįžus prie įprasto mitybos rėžimo, svoris tikriausiai dar labiau padidės.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta