Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Vaikulės dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Vaikulės dietaScena negailestinga ir įpareigoja atlikėjus atrodyti nepriekaištingai, todėl kiekvienam joje dirbančiam žmogui reikia itin prižiūrėti kūno formas. Ne išimtis ir Rusijos dainininkė Laima Vaikulė, kuri niekada nesuko galvos dėl viršsvorio, bet visada stebėjo tai, ką deda į burną.

Dėl įtempto darbo grafiko, kuris skiriasi nuo daugelio kitų, dainininkė susikūrė Vaikulės dietą, kurios laikantis per devynias dienas galima numesti iki 9 kg. Pirmas tris Vaikulės dietos dienas valgomi tik rudieji ryžiai be druskos, kitas tris dienas – virta vištienos krūtinėlė, paskutines tris – obuoliai. Laikantis Vaikulės dietos reikia gerti daug nesaldintų gėrimų.

Gydytojo dietologo komentaras apie Vaikulės dietą: Žadamas labai greitas svorio kritimas – kasdien po kilogramą. Tačiau taip daugiau atsikratoma skysčių pertekliaus, o kūne susikaupę riebalai taip sparčiai nesudeginami. Pabaigus laikytis Vaikulės dietos, netekti kilogramai sugrįžta. Dietos laikotarpiu negaunama organizmui reikalingų medžiagų.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta