Konsultacijos kituose miestuose:

Esmeraldos dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Esmeraldos dietaDaugelis skaitė Viktoro Hugo knygą „Paryžiaus katedros kuprius“ ir žavėjosi čigone Esmeralda, kuri savo grakštumu, lieknumu ir grožiu apsuko galvą ne vienam. Norite ir jūs lieknos talijos? Siekiate grakščios figūros? Tokiu atveju galite išbandyti Esmeraldos dietą, kurią sudaro keturi etapai.

Visų Esmeraldos dietos etapų metu valgomi obuoliai, avižinė košė ir geriamas vanduo. Kiekvienai dienai vis kitas produktas, vadinasi pirmą dieną valgote tik obuolius, antrą – geriate vandenį, trečią – avižinę košę. Esmeraldos dietos etapai skiriasi tik tuo, kad dienų skaičius yra ilginamas, tad šią dietą galima pavadinti bado dieta, nes valgoma itin mažai, o išvardinti produktai greitina medžiagų apykaitą, tad norinčios laikytis tokios dietos privalo pasikonsultuoti su gydytoju dietologu.

Gydytojo dietologo komentaras apie Esmeraldos dietą: Jei laikysitės Esmeraldos dietos, po keletų dienų dėl kalorijų trūkumo tikriausiai jausite didelį silpnumą ir nuovargį. Itin mažas maisto kiekis išbalansuoja medžiagų apykaitą, todėl grįžus prie įprastinės mitybos svoris ne tik atsistatys, bet gali ir padidėti. Organizmas negaus reikiamo kiekio baltymų, riebalų ir kitų medžiagų.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta