Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Kopūstų sriubos dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Kopūstų sriubos dietaJei per savaitę norite numesti apie 5 – 7 kg, kopūstų sriuba, o  tiksliau - kopūstų sriubos dieta yra idealus variantas, tačiau ilgiau šios dietos laikytis nepatartina, nes didžiausias kopūstų sriubos dietos minusas – gaunama per mažai maistinių medžiagų.

Laikantis kopūstų dietos galima valgyti bet kada, kai pasijaučiate alkani, tačiau vieną vienintelį patiekalą – kopūstų sriubą. Į kopūstų siruba paremtą mitybos planą galima įtraukti šiek tiek vištienos, jautienos, rudųjų ryžių, vaisių daržovių, bet norint itin efektyvių rezultatų, siūloma valgyti tik sriubą. Svarbu nepamiršti gerti daug nesaldintų skysčių. Kopūstų sriubos sudedamosios dalys: pusė kopūsto galvos, 2 žalieji pipirai, 6 svogūnai, 3 morkos, 1 – 2 skardinės pomidorų, salieras, 2 kubeliai mėgstamo sultinio. Viską smulkiai supjausčius, virti apie dvi valandas.

Gydytojo dietologo komentaras apie Kopūstų sriubos dietą: Monodieta su griežtais apribojimais, todėl gaunama nepakankamai maistinių medžiagų. Laikantis kopūstų sirubos dietos tikriausiai reikės visuomet valgyti namie, nes kitur reikiamu laiku galite nerasti kopūstų sriubos. Dėl mažo maisto ir kalorijų kiekio, galimas silpnumas, galvos svaigimas, o dėl dideliais kiekiais vartojamų kopūstų žarnyne gali susikaupti daug dujų, tai sukels diskomfortą.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta