Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Levo Chazano dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Levo Chazano dietaLevas Chazanas – latvių kilmės gydytojas endokrinologas, dietologas, kuris sukūrė dietą (Levo Chazano dietą) žmonėms, turintiems daug viršsvorio. Dietologas tikina, kad laikantis mitybos programos plano galima numesti net 50 kg.

Levo Chazano dieta sudaryta iš penkių etapų, kurių paskutinis, skirtas pasiektų rezultatų stabilizacijai ir įtvirtinimui. Levo Chazano dietos metu reikia valgyti tris kartus per dieną, tačiau maisto racionas labai įvairus. Galima valgyti sumuštinius, baltą mišrainę, mėsą, žuvį, vaisius, daržoves ir net sausainius. Kaip ir visose dietose, draudimų taip pat turi ir Levo Chazano dieta. Negalima vartoti alkoholio, silkės, cukraus. Per parą privalu suvartoti 1200 kalorijų ir jokiu būdu ne mažiau, nes kitu atveju medžiagų apykaita ima lėtėti, valgyti reikia visada tuo pačiu metu, draudžiama užkandžiauti, o gerti galima tik šviežiai spaustas sultis, beje, pirmajame Levo Chazano dietos laikymosi etape nerekomenduojama ir sportuoti.

Gydytojo dietologo komentaras apie Levo Chazano dietą: Gerai, kad leidžiamas įvairus maistas ir draudžiama badauti. Tačiau ši dieta turi daug griežtų nurodymų, kurių privalu laikytis, todėl gali būti sunku pagal juos maitintis, ypač ne namuose. Staigus didelio svorio netekimas nerekomenduojamas, nes vėliau tokį svorį bus sunkiau išlaikyti.  

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta