Konsultacijos kituose miestuose:

Lieknėjimo programa: kaip numesti svorio?

Lieknėjimo programa: kaip numesti svorio

Vilniaus dietologijos centre Jūsų patogumui yra sukurtos specialios mitybos bei lieknėjimo programos, kurios leidžia išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas su svoriu. Dažnas gyvenime sau užduoda klausimą - kaip numesti svorio? Susipažinę su siūlomomis lieknėjimo programomis galite pasirinkti sau tinkamiausią, kuri leistų saugiai numesti nereikalingus kilogramus. Žinoma, jeigu Jūs nerasite sau tinkamos, Vilniaus dietologijos centre yra siūlomas ir individualius lieknėjimo programos sudarymas.

Subalansuota mityba ir reguliarus fizinis aktyvumas - sveikatos pagrindas. Netinkami mitybos įpročiai ir mažas fizinis aktyvumas sukelia nutukimą ir kitus sveikatos negalavimus. Štai kodėl esant netinkamiems mitybos įpročiams reikalinga lieknėjimo programa. Visavertė, subalansuota mityba bei reguliarus fizinis aktyvumas leidžia palaikyti sveiką svorį ir stiprinti sveikatą, garantuoja saugų svorio metimą. Leiskite sau ir savo šeimai jaustis puikiai. Vilniaus dietologijos centras siūlo individualias svorio mažinimo, profilaktikos bei mitybos programas, kurias sudaro profesionalai.

Kaip numesti svorio?

Atminkite, savarankiškas ir griežtas mitybos apribojimas sukelia sveikatos sutrikimus, stresą ir svorio padidėjimą ateityje. Savarankiškų dietų pasekmė - svorio mažinimas raumenų, skysčių sąskaita, o riebalai ir toliau kaupiasi probleminėse kūno vietose (pilvas, klubai, rankos ir t.t.). Todėl patariame kreiptis į profesionalus - gydytojus dietologus, kurie patars, išmokys kaip numesti svorio, sulieknėti sveikai.

Kalbant apie sveikos mitybos bei lieknėjimo programas, svarbu paminėti, jog Jūsų pirminis tikslas vis tik ne numesti/priaugti/ palaikyti esamą svorį (skamba išties paradoksaliai), tačiau pakeisti savo elgesio modelį. Pacientams siūlome keletą mitybos programų, tai: „Lieknėjantiems“, „Profilaktika“, „Moterims“, „Veikliems“, „50+“.

Gydytojas dietologas užtikrins, kad svorio metimas bus paprastas, net malonus, kadangi pamatysite ilgalaikius rezultatus, pagerės Jūsų savijauta, taip pat, išvaizda.

Programa moterims

Mitybos programa suaugusiems – geriausias būdas keisti savo gyvenimą ir kasdieninį rėžimą. Moterų ypač mėgstama specialiai joms sukurta programa “Moterims”, kuri subalansuota siekiančioms pagražinti kūno linijas ir tuo pačiu išlikti sveikoms.

  • Programa „Moterims“ - tai mitybos programa, skirta ketinančioms pastoti, nėščioms ar kūdikius maitinančioms mamytėms. Pasirinkusioms šią programą gydytojas dietologas padės pasirinkti tinkamą kalorijų kiekį, paaiškins, kodėl vienų ar kitų maisto produktų derėtų atsisakyti, nes tinkama mityba nėštumo metu daro didelę įtaką ne tik moters, bet ir vaisiaus sveikatai. Svarbu tinkamai rūpintis ne tik savo mityba prieš planuojant pastojimą, tuo pačiu, kai jau esate nėščia, galiausiai, kai žindote, tačiau visą laiką. Tokiu atveju turėsite kur kas daugiau jėgų, kurias galėsite skirti vaiko auginimui bei ugdymui. Juk laiminga mama – laimingas vaikas!
  • Lieknėjimo programa vyrams “Veikliems” - Mitybos programa savaitei vyrams, kuriama pagal kiekvieno asmens fizinius duomenis bei tam tikrus individualius poreikius. Siūloma programa tinka tiems, kurie nori numesti svorio, sportuojantiems, vyresnio amžiaus asmenims ir t.t. Kiekvienam parenkama pati tinkamiausia programa. Programa „Veikliems“ - tai trijų mėnesių trukmės į veiklius ir daug dirbančius vyrus orientuota mitybos programa, padėsianti atsikratyti nepageidaujamų kilogramų.
  • Programa „Lieknėjantiems“ - tai trijų mėnesių lieknėjimo programa, skirta asmenims, kurie skundžiasi nutukimu, antsvoriu, serga lėtinėmis ligomis, kurių gydyme taikoma ir dietoterapija ar tik nori padailinti esamas kūno formas ir pan. Ši programa susideda iš gydytojo dietologo konsultacijos (pirminės ir pakartotinų), mitybos plano sudarymo (pirminio ir korekcijų), kūno sudėties tyrimo (pirminio ir pakartotinų), laboratorinių kraujo tyrimų, padedančių išsiaiškinti sveikatos būklę.
  • Programa „Profilaktika“ - tai trijų mėnesių mitybos programa, skirta tiems, kurie rūpinasi savo sveikata. Jau senai pastebėta, kad subalansuota ir visavertė mityba gali užkirsti kelią įvairioms ligoms, ypač susijusioms su virškinimu, skrandžio ar pilvo skausmais. Net, jeigu esate labai liekna/as, tačiau Jums nuolat skauda skrandį, ištinka virškinimo problemų, mitybos programa „Profilaktika“ gali padėti pašalinti šias sveikatos problemas.
  • Programa „50+“ - tai trijų mėnesių trukmės lieknėjimo programa, skirta brandaus amžiaus asmenims, kurie nori sumažinti svorį, atitolinti priešlaikinio senėjimo procesus bei atstatyti organizmą. Po trisdešimties mūsų medžiagų apykaita pradeda lėtėti, tad apie penkiasdešimtuosius gyvenimo metus galime priaugti svorio. Dažnai tokio amžiaus asmenys gyvena pasyvesnį gyvenimą, maitinasi riebiai, tad svoris kyla dvigubai. Norite sužinoti kaip numesti svorio ir būti sveiki? Rinkitės mitybos programą „50+“.

Nors sudaromi mitybos planai apima tam tikrą dienų skaičių, tačiau sveikai maitintis reikia visą gyvenimą. Tokiu atveju pavyks išlaikyti pasiektas kūno formas, geriau jaustis, turėti daugiau energijos. Mitybos planas padės suformuoti tinkamą supratimą apie kasdieninę mitybą, kaip ji turi atrodyti, valdyti lėtines ligas, numetus svorio palaikyti lieknas kūno linijas, galiausiai, jaustis puikiai ir džiugtis energijos šuoliais.

Dietologas Vilniuje

Gyd. dietologė Eglė Kliukaitė-Sidorova konsultuoja VILNIAUS DIETOLOGIJOS CENTRE. Konsultacijos teikiamos ir Klaipėdoje (gydytoja Eglė Kliukaitė-Sidorova konsultuoja Vilniaus lazeriniame centre), taip pat nuotoliniu būdu, tad prisitaikoma prie kiekvieno asmens poreikių. Konsultacijų metu daug dėmesio skiriama kiekvienam pacientui, kadangi norima surasti jam labiausiai tinkamą programą. Mitybos plano tikslas yra ne laikinai pagerinti žmogaus savijautą bei padėti pasiekti norimas kūno linijas, tačiau garantuoti ilgalaikį rezultatą. Mitybos programos padeda suprasti pagrindinius mitybos principus, kurie tinka konkrečiam žmogui ir tai tampa gyvenimo dalimi. Pamačius puikius rezultatus pacientai patys noriai maitinasi sveikai, pagal jiems suteiktas rekomendacijas, džiaugiasi, jaučiasi motyvuoti. Laikantis mitybos programos Jums bus suteikiamos konsultacijos, atsakoma į iškilusius klausimus bei padedama suprasti – kokia mityba labiausiai tinka Jūsų atveju, ko naudinga atsisakyti, o kas turėtų papildyti Jūsų kasdieninius patiekalus.

Programų sudarymas ir kaina čia

Domina lieknėjimo programa? 

Susisiekite