Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Lieknėjimo programa: kaip numesti svorio?

Lieknėjimo programa: kaip numesti svorioVilniaus dietologijos centre Jūsų patogumui yra sukurtos specialios mitybos bei lieknėjimo programos, kurios leidžia išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas su svoriu. Dažnas gyvenime sau užduodate klausimą - kaip numesti svorio? Susipažinę su siūlomomis lieknėjimo programomis galite pasirinkti sau tinkamiausią, kuri leistų saugiai numesti svorio. Žinoma, jeigu Jūs nerasite sau tinkamos, Vilniaus dietologijos centre yra siūlomas ir individualius lieknėjimo programos sudarymas.

Subalansuota mityba ir reguliarus fizinis aktyvumas - sveikatos pagrindas. Netinkami mitybos įpročiai ir mažas fizinis aktyvumas sukelia nutukimą ir kitus sveikatos negalavimus. Štai kodėl esant netinkamiems mitybos įpročiams reikalinga lieknėjimo programa. Visavertė, subalansuota mityba bei reguliarus fizinis aktyvumas leidžia palaikyti sveiką svorį ir stiprinti sveikatą, garantuoja saugų svorio metimą. Darykite tai sau ir savo šeimai. Vilniaus dietologijos centras siūlo individualias svorio mažinimo, profilaktikos bei mitybos ir lieknėjimo programas, kurias sudaro profesionalai.

Atminkite, savarankiškas ir griežtas mitybos apribojimas sukelia sveikatos sutrikimus, stresą ir svorio padidėjimą ateityje. Savarankiškų dietų pasekmė - svorio mažinimas raumenų, skysčių sąskaita, o riebalai ir toliau kaupiasi probleminėse kūno vietose (pilvas, klubai, rankos ir t.t.). Todėl patariame kreiptis į profesionalus - gydytojus dietologus, kurie patars, išmokys kaip numesti svorio, sulieknėti sveikai.
Kalbant apie sveikos mitybos bei lieknėjimo programas, svarbu paminėti, jog Jūsų pirminis tikslas vis tik ne numesti/priaugti/ palaikyti esamą svorį (skamba išties paradoksaliai), tačiau pakeisti savo elgesio modelį. Pacientams siūlome keletą mitybos programų, tai: „Lieknėjantiems“, „Profilaktika“, „Moterims“, „Veikliems“, „50+“.
Programa „Lieknėjantiems“, tai trijų mėnesių lieknėjimo programa, skirta asmenims, kurie skundžiasi nutukimu, antsvoriu, ar tik nori padailinti esamas kūno formas ir pan. Ši programa susideda iš gydytojo dietologo konsultacijos (pirminės ir pakartotinų), mitybos plano sudarymo (pirminio ir korekcijų), kūno sudėties tyrimo (pirminio ir pakartotinų), laboratorinių kraujo tyrimų, padedančių išsiaiškinti sveikatos būklę.
Programa „Profilaktika“, tai trijų mėnesių mitybos programa, skirta tiems, kurie rūpinasi savo sveikata. Jau senai pastebėta, kad subalansuota ir visavertė mityba gali užkirsti kelią įvairioms ligoms, ypač susijusioms su virškinimu, skrandžio ar pilvo skausmais. Net, jeigu esate labai liekna, tačiau Jums nuolat skauda skrandį, ištinka virškinimo problemų, mitybos programa „Profilaktika“ gali padėti pašalinti šias sveikatos problemas.
Programa „Moterims“, tai mitybos programa, skirta ketinančioms pastoti, nėščioms ar kūdikius maitinančioms mamytėms. Pasirinkusioms šią programą gydytojas dietologas padės pasirinkti tinkamą kalorijų kiekį, paaiškins, kodėl vienų ar kitų maisto produktų derėtų atsisakyti, nes tinkama mityba nėštumo metu daro didelę įtaką ne tik moters, bet ir vaisiaus sveikatai.
Programa „Veikliems“, tai trijų mėnesių trukmės, į veiklius ir daug dirbančius vyrus orientuota mitybos programa, padėsianti atsikratyti nepageidaujamų kilogramų.
Programa „50+“, tai trijų mėnesių trukmės lieknėjimo programa, skirta brandaus amžiaus asmenims, kurie nori sumažinti svorį, atitolinti priešlaikinio senėjimo procesus bei atstatyti organizmą. Po trisdešimties mūsų medžiagų apykaita pradeda lėtėti, tad apie penkiasdešimtuosius gyvenimo metus galime priaugti svorio. Dažnai tokio amžiaus asmenys gyvena pasyvesnį gyvenimą, maitinasi riebiai, tad svoris kyla dvigubai. Norite sužinoti kaip numesti svorio ir būti sveiki? Rinkitės mitybos programą „50+“.

Programų sudarymas ir kaina čia

Domina lieknėjimo programa? 

Susisiekite