Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Atkinsono dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Atkinsono dietaGydytojas kardiologas Robertas Atkinsonas sukūręs savo dietos programą patikino, kad svorio numes kiekvienas, kuris pasiryš apriboti angliavandenių kiekį.

Toks pasirinkimas gana dviprasmiškas, nes angliavandeniai suteikia energijos ir lemia gerą nuotaiką, tačiau jų atsisakius jau po dviejų savaičių galima džiaugtis 8 kilogramais palengvėjusiu kūnu.

Atkinsono dietos mitybos programos pagrindas – sutelktas dėmesys į baltymų ir riebalų turintį maistą, o angliavandenių jis siūlo daug mažiau negu kiti specialistai, tad į valgiaraštį įtraukiama tik žuvis, paukštiena, vėžiagyviai, mėsa, įvairiai paruošti kiaušiniai ir daržovės, majonezas, grietinė, sūris. Atkinsono dietos metu valgoma tris kartus per dieną, visiškai atsisakant alkoholio, cukraus, duonos. Atkinso dietą sudaro keturi etapai, tačiau nėra garantijų, kad baigus laikytis dietos svoris negrįš – todėl mitybą prižiūrėti reikėtų ir toliau.

Gydytojo dietologo komentaras apie Atkinsono dietą: Negaunant angliavandenių su maistu, pradedami skaidyti organizme sukaupti baltymai ir riebalai, o šio proceso metu susidaro ketonai, kuriems pašalinti būtina gerti daug vandens. Dėl skaidulų trūkumo galimas vidurių užkietėjimas, žarnyno sutrikimai. Atkinso dieta, kaip ir kitos, siūlančios vartoti daug baltymų, netinka sergantiems inkstų, širdies ligomis, gali skatinti podagros priepuolius, inkstų akmenų formavimąsi.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta