Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Daktaro Ozo dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Daktaro Ozo dietaRemiantis nesudėtingomis taisyklėmis, daktaras Mehmetas Ozas siūlo pačiam įsiklausyti į savo organizmą, jo poreikius ir suformuoti savo mitybos planą, kuris taptų gyvenimo būdu.

Pirmiausia daktaro Ozo dieta patariama iš savo šaldytuvo pašalinti visus sirupus, paprastojo cukraus ir miltų sudėtyje turinčius produktus, nes jei jų nebus namuose – nekils pagunda smaližiauti. Daktaro Ozo dietos antras žingsnis – per dieną suvartoti 100 kalorijų mažiau nei įprasta, taip be didelių kančių per metus galite numesti apie 6 kg. Tai lengvai padarysite iš mitybos programos išbraukę saldžius gėrimus. Vietoj šokolado silpnumo akimirką rinkitės džiovintų vaisių. O pusryčiams galite gerti trintų vaisių arba daržovių kokteilius, kurie suteikia energijos ir žvalumo visai dienai.

Gydytojo dietologo komentaras apie Daktaro Ozo dietą: Daktaras Ozas pateikia paprastus ir lengvai įgyvendinimus maitinimosi patarimus, tačiau vien jų laikymasis svorio numesti nepadės. Gera žinia ta, kad ši daktaro Ozo dieta ir nepakenks. Svarbu teisingas mitybos režimas, subalansuotas maistas ir mažesnės porcijos.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta