Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Vandens dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Vandens dietaKodėl pasirenkama vandens dieta? Mūsų organizmo didžiąją dalį, net 70 proc. sudaro vanduo, todėl tam, kad turėtume gražius plaukus, sveikus nagus ir švytinčią odą vandens privalome išgerti itin daug.

Be to, vanduo greitina medžiagų apykaitą, tad svorį greičiau meta tie, kurie geria daug vandens – būtina per dieną išgerti apie 3 litrus. Svarbu pastebėti, kad žmonės neretai maišo alkio ir troškulio jausmą, tad vietoje to, kad atsigertų vandens eina užkąsti, taip ir toliau netekdami skysčių, teršdami organizmą ir lėtindami medžiagų apykaitą. Tad vandens dietos esmė – valgyti 3 – 4 kartus per dieną, tačiau kiekvieną kartą kilus norui užkandžiauti – gerti vandenį. Žinoma, siekdami išvalyti organizmą ir numesti daug svorio per trumpą laiką, galite tris dienas gerti tik vandenį. Taip išvalysite organizmą nuo šlakų ir nuodingų medžiagų bei numesti kelis kilogramus, bet ilgiau nei tris dienas tokios dietos laikytis negalima.

Gydytojo dietologo komentaras apie Vandens dietą: Gerti vien vandenį nevalgant jokio maisto yra žalinga ir net pavojinga. Laikantis vandens dietos atsiras silpnumas, energijos trūkumas, didelis nuovargis, sulėtės medžiagų apykaita. Gerti vandenį yra būtina, bet vanduo jokiu būdu negali atstoti maisto. 

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta