Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Kopūstų dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Kopūstų dietaKopūstų dieta yra efektyvi, jei norite numesti svorio ir pasibaigus dietai esate pasiryžę ir toliau sekti savo mitybą. Kopūstų dietos pavadinimas išduoda, kad mitybos raciono pagrindą sudarys kopūstai – briuselio, žiediniai, paprastieji ar brokoliai nėra skirtumo, nes jie visi gana nekaloringi ir pilni mūsų organizmui naudingų medžiagų.

Mažiausiai kalorijų turi rauginti kopūstai, tad norint pasiekti gerų rezultatų kopūstų dietos metu siūloma juos valgyti kas tris dienas. Į kopūstų dietos lieknėjimo programą galima įtraukti vištienos, jautienos arba liesos žuvies, taip pat ryte galima išgerti nesaldintos kavos, kuri pagreitins medžiagų apykaitą. Be apribojimų kopūstų dietos metu galima gerti vandenį ir žalią arbatą, o visiškai draudžiama – vartoti cukrų, druską, valgyti miltinius patiekalus ar gerti alkoholį.

Gydytojo dietologo komentaras apie Kopūstų dietą: Didelis kopūstų kiekis gali sukelti dujų susikaupimą žarnyne, o dėl to kyla nemalonūs pojūčiai. Jei valgomi vien kopūstai be baltyminių maisto produktų, nebus sotumo jausmo, nuolat kankins alkis, todėl galimi persivalgymai. Įtraukite kopūstus į savo kasdienį racioną, bet jokiais būdais neapsiribokite vien jais.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta