Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Kiaušinių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Kiaušinių dietaKiaušinių dieta, tai tokia dieta, kurios mitybos programos pagrindą sudaro kiaušiniai, bet į mitybos planą įtraukiami ir kiti produktai, pavyzdžiui, greipfrutai, mažai angliavandenių turinčios daržovės, liesa mėsa arba žuvis. Produktai, kuriuos reikėtų išbraukti iš kiaušinių dietos plano: vaisiai, duona, makaronai.

Kodėl ši kiaušinių dieta efektyvi?Todėl, kad derinamas mažai angliavandenių ir daug baltymų turintis maistas. Valgant tris kartus per dieną tokios kiaušinių dietos galima laikytis apie 4 – 6 savaites, o rezultatai priklauso jau nuo jūsų pačių. Tačiau nerekomenduotina perlenkti lazdos ir badauti, na, o jei jaučiatės blogai, vertėtų pasitarti su dietologu, kuris padės pakeisti mitybos planą. Beje, jei rezultatus norite matyti labai greitai, galite laikytis ir itin griežto kiaušinių dietos varianto, kuomet maisto racione nėra nieko kito tik kiaušiniai, tačiau tokia mityba nepilnavertė, tad taip maitintis nederėtų.

Gydytojo dietologo komentaras apie Kiaušinių dietą: Laikantis tokios kiaušinių dietos, su maistu gausite labai mažai skaidulų, todėl gali prasidėti vidurių užkietėjimas, nemalonūs pojūčiai žarnyne. Kaip ir baltymų dietos atveju, taip ir laikantis kiaušinių dietos, ypač griežto varianto, organizmas bus apkraunamas baltymais, o kitų maistinių medžiagų trūks.  

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta