Konsultacijos kituose miestuose:

Japoniška dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Japoniška dietaMitybos programa be miltų, cukraus, alkoholio ir konditerinių gaminių? Jei manote, kad tai įmanoma, tuomet Japoniška dieta kaip tik jums.

Dieta į kurios racioną įeina kava, vaisiai (išskyrus bananus ir mango) salotos, kiaušiniai, daržovės, žuvis, trunka keturiolika dienų.

Svarbu tai, kad negalima nukrypti nuo Japoniškos dietos rėžimo, todėl privalu griežtai laikytis visų nurodymų, o mėgstantiems pasmaguriauti, tai gali būti keblu. Tačiau dietologai tikina, kad tokia dieta yra veiksminga, todėl sąžiningai laikantis nurodymų, pasiektais rezultatais džiaugsitės ilgai, nes Japoniška dieta sureguliuoja medžiagų apykaitą ir organizmo ritmą.

Gydytojo dietologo komentaras apie Japonišką dietą: Greitai įsisavinamų angliavandenių mažesnis suvartojimas Japoniškos dietos metu leidžia greitai numesti svorio, bet grįžus prie įprasto mitybos rėžimo jis vėl atsistato ar net padidėja. Ši dieta nėra labai ribojanti, skatina valgyti daugiau daržovių, tačiau gali būti sunku laikytis nurodymų, kilti sunkumų valgant ne namuose.

Perteklius paprastųjų ir sudėtinių angliavandenių skatina svorio didėjimą, todėl nemokant pasirinkti jų tinkamo kiekio, juos iš viso išbraukus iš raciono, o palikus tik baltymų turinčius produktus - kiaušinius, žuvį bei įtraukus į racioną įvairias daržoves galime tikėtis svorio mažėjimo. Tačiau ar tikrai pavyks taip maitintis ir ateityje? Jei vis gi pradėsite į racioną įtraukti angliavandenius, nors ir nedidelį kiekį, galite pastebėti svorio didėjimą.  

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta