Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Obuolių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Obuolių dietaDėl to, kad obuoliai noksta saulėje, jie savyje sukaupia daug naudingų mineralinių medžiagų: magnio, natrio, kalio, fosforo ir vitaminų, tad obuolius valgyti itin sveika, o norint staiga numesti svorio galima valgyti tik juos pasirinkus obulių dietą.

Obuolių dietos esmė – valgyti šešis kartus per dieną po vieną obuolį (nesaldų), praėjus pusvalandžiui išgerti šimtą gramų lieso kefyro. Tačiau ši obuolių dietos programa labai griežta ir drastiška, tikėtina, kad po to į obuolius net pažvelgti nebesinorės, todėl galima rinktis kiek kitokį variantą, kuomet per dieną turite suvartoti apie 1300 kcal. Obuolių dietos metu ryte išgerkite stiklinę negazuoto vandens su puse šaukštelio obuolių acto, tai pagreitins medžiagų apykaitą. Valgykite keptus, žalius obuolius, dėkite juos į salotas, mėgaukitės su varške, liesu pienu, vištiena. Svarbiausia, valgykite nedidelėmis porcijomis, bet dažnai – apie 6 kartus per dieną.

Gydytojo dietologo komentaras apie Obuolių dietą: Dar viena dieta su griežtais maisto pasirinkimo ribojimais, dėl kurių gausite nepakankamai maistinių medžiagų. Obuolys puikus vaisius, bet vien jo neužtenka. Vien obuolius galima valgyti iškrovos dienos metu, ne dažniau kaip kartą per savaitę.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta