Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Sulčių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Sulčių dietaKas yra žinoma apie sulčių dietą? Prieš pradedant laikytis sulčių dietos naudinga kelias dienas prieš tai paruošti organizmą ir atsisakyti mėsos, cukraus, pieno produktų, kavos, patartina gerti daugiau vandens ir valgyti daugiau daržovių. Kai organizmas paruoštas, seka penkių dienų sulčių dieta.

Laikantis dietos gersite šviežiai spaustas daržovių ir vaisių sultis, tad norėdami laikytis šios dietos turite turėti sulčiaspaudę arba trintuvą. Sulčių dietos metu į mitybos racioną įtraukite: burokėlių, morkų sultis, anakardžių ar migdolų pieną, žalios spalvos sultis (salieras, špinatai, lapinės salotos, baltagūžis kopūstas, agurkas, žalios spalvos obuolys, citrina). Sultis gerkite kas valandą ar dvi, paskutinis gėrimas turi būti ne vėliau nei dvi valandos prieš miegą. Jei jaučiate alkį sukčių dietos metu, galite suvalgyti šiek tiek salotų, morką ar vaisių. Pasibaigus sulčių dietai neskubėkite grįžti prie įprastų produktų, valgykite mažomis porcijomis ir po truputį grįžkite į buvusį rėžimą.

Gydytojo dietologo komentaras apie Sulčių dietą: Tokia dieta netinkama sergantiems cukriniu diabetu, skrandžio opalige ir kai kuriomis kitomis ligomis. Dėl mažo kalorijų kiekio sulčių dieta gali būti prilyginama badavimui, o po keleto dienų gali atsirasti silpnumas, galvos svaigimas.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta