Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Agurkų dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Agurkų dietaKuo patraukli agurkų dieta? Daugiau nei 90 proc. agurkų masės sudaro vanduo, dėl šios priežasties jie puikiai valo organizmą, greitina medžiagų apykaitą, o svarbiausia turi mažai kalorijų, tad puikiai tinka įtraukti į mitybos programą, kai laikotės dietos.

Koks agurkų dietos minusas? Deja, agurkai nesukelia sotumo jausmo, tad maitintis tik jais nepatartina – visą agurkų dietos laikotarpį jausitės alkani. Kad taip nenutiktų į mitybos racioną galite įtraukti vaisius, ruginę duoną. Agurkų dietos mitybos programa turėtų būti sudaryta ir pusryčių, pietų, pavakarių, vakarienės ir užkandžio (1 agurko), kurį galima suvalgyti ne vėliau nei 2 valandos prieš miegą. Jei nesinori, galite nevalgyti pavakarių ir naktipiečių, tačiau kitų valgymų, geriau nepraleiskite. Taip pat galite agurkų dietą derinti su kefyro dieta. Abu šie produktai suteikia nemažai mineralinių medžiagų ir valo organizmą. Tačiau nieko kito valgyti negalima, tad agurkų dieta laikoma ekstremalia ir ilgai laikytis negalima.

Gydytojo dietologo komentaras apie Agurkų dietą: Agurkų dieta taip pat nesuteikia reikiamo kalorijų ir maistinių medžiagų kiekio, todėl lėtėja medžiagų apykaita, gali varginti alkis ir silpnumas. Agurkų sezonas mūsų šalyje nėra labai ilgas, todėl ne visada jų galima gauti šviežių.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta