Konsultacijos kituose miestuose:

Baltymų dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Baltymų dietaBaltymų dieta viena efektyviausių dietų kovojant su viršsvoriu, ypač, jei tokią mitybą derinate kartu su fiziniu aktyvumu, tačiau reikia žinoti, kad neretai žmonės pasirenka netinkamą šios baltymų dietos mitybos programos variantą ir visiškai atsisako angliavandenių.

Ilgam laikui visiškai atsisakyti angliavandenių nereikėtų, nes ilgą laiką vien baltymais gyvas nebūsi, o minimalus angliavandenių kiekis neturėtų sutrukdyti mesti svorį, atvirkščiai.Baltymų dietos esminiai principai nesudėtingi: valgyti reikia ne mažiau nei 4 kartus per dieną, paskutinis valgymas turi būti 3 – 4 valandos prieš miegą. Maisto raciono pagrindą laikantis baltymų dietos sudaro baltyminis maistas, kurio galima valgyti kiek norisi, tačiau reikia atsisakyti gėrimų su cukrumi ir viso riebalų ir daug angliavandenių turinčio maisto.

Gydytojo dietologo komentaras apie Baltymų dietą: Dažnas reguliarus maitinimasis nedidelėmis maisto porcijomis ir cukraus suvartojimo mažinimas yra sveikintini, tačiau organizmą būtina aprūpinti ir baltymais bei riebalais. Jų negaunant, susidaro nemažas kiekis nuodingų medžiagų apykaitos produktų, sukeliančių apsinuodijimo simptomus. Taip pat daug baltymų turinti dieta draudžiama sergantiems širdies, inkstų, kepenų ligomis.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta