Konsultacijos kituose miestuose:

Skysčių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Skysčių dietaDomina dieta po kurios numesti kilogramai nebegrįžta, o organizmas išvalomas nuo kenksmingų toksinų ir šlakų? Tam puikiai tinka skysčių dieta, kurios esmė visą savaitę maitintis tik skystu maistu.

Svarbiausia kiekvieną rytą pradėti stikline avižinio nuoviro ir į racioną įtraukti daržovių, vaisių sultis, pieno, kefyro, kompoto be cukraus, daržovių nuoviro, venkite citrusinių vaisių sulčių, nes jos gali dirginti skrandį. Skysčių dietos metu per savaitę galite numesti apie tris kilogramus, tačiau žinokite, kad ilgiau nei mėnesį tokios dietos laikytis nerekomenduotina, o ir grįžti į normalų mitybos ritmą reikia po truputį. Be to, laikantis tokios griežtos skysčių dietos naudinga prieš tai pasikonsultuoti su dietologu.

Gydytojo dietologo komentaras apie Skysčių dietą: Tokia skysčių dieta gali paskatinti dar didesnį alkio jausmą, skystas maistas bus greičiau suvirškinamas, trumpiau jausitės sotūs, todėl noras valgyti gali tik padidėti. Galbūt viena diena tokios skysčių dietos ir būtų įmanoma. Pradedant laikytis, bet kokių mitybos pokyčių, kurių tikslas mažinti svorį - iš pat pradžių svoris ir mažėja skysčių sąskaitą, tačiau esant nesubalansuotam racionui, svoris gali mažėti ir raumenų sąskaitą, o tai papildomai lėtina medžiagų apykaitą.

Jei po trumpalaikės dietos grįžtama prie įprasto maitinimosi, numesti kilogramai visada sugrįžta, kai kada net su kaupu. Skysčių dieta neužtikrins reikiamo dienos kalorijų poreikio, todėl gali varginti silpnumas, jėgų stoka. Ši skysčių dieta visiškai netinkama asmenims, kuriems dėl širdies, inkstų veiklos ar kitų sutrikimų reikia riboti suvartojamų skysčių kiekį.  

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta