Konsultacijos kituose miestuose:

Ananasų dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Ananasų dietaJei gundo mintis, kad jūsų svoris kris, o mėgstamo vaisiaus galėsite valgyti kiek tik norėsite, siūlome laikytis ananasų dietos.

Ananasų dietos reikėtų laikytis ne ilgiau trijų dienų, nes po to gali pradėti trūkti organizmui reikalingų mineralinių medžiagų. Ananasų dietos nurodymai išties labai paprasti – galima valgyti tik ananasus ir gerti jų sultis.

Gydytojo dietologo komentaras apie Ananasų dietą: Itin griežta monodieta, nesuteikianti ne tik būtinų maistinių medžiagų, bet ir minimalaus reikiamo kalorijų kiekio. Dėl didelio ananasų ir jų sulčių kiekio galimas skrandžio dirginimas, todėl ananasų dietos negalima laikytis turintiems virškinimo sistemos sutrikimų.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta