Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Kefyro dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Kefyro dietaKefyras – gėrimas, kurį dėl naudingų savybių ir mažo kaloringumo įtraukia į daugelį dietų programų. Be to, kefyras padeda iš organizmo išvalyti toksinus ir šlakus, tad kasdienis jo vartojimas – puiki galimybė sureguliuoti medžiagų apykaitą.

Kefyro dieta veiksminga ne tik norint išvalyti organizmą, bet ir atsikratyti keleto kilogramų. Yra du šios efektyvios dietos variantai, griežtoji kefyro dieta, tai tokia, kurios metu geriamas tik kefyras, ne tokia griežta kefyro dieta– kai į mitybos programą įtraukiami džiūvėsiai, virta vištienos krūtinėlė, salotos. Laikantis griežtosios dietos rėžimo, kefyrą galima gerti tik pajutus alkį, tačiau toks variantas – drastiškas sprendimas, todėl prieš pradedant laikytis kefyro dietos pasikonsultuokite su dietologu ir išsiaiškinkite ar kovoje su viršsvoriu jūsų kūnui reikalingas toks stresas.

Gydytojo dietologo komentaras apie Kefyro dietą: Kefyro dieta priklauso itin maisto pasirinkimą ribojančioms, todėl jos metu organizmas neaprūpinamas visomis reikiamomis maistinėmis medžiagomis, greitai atsiranda nuovargis, silpnumas. Laikantis tokios kefyro dietos ilgėliau, dėl nepakankamo kalorijų kiekio sutrikdoma medžiagų apykaita.

Svorio neteksite, bet trumpam, nes po tokios kefyro dietos papildomi kilogramai sugrižta greitai, vos tik pradėjus vėl įprastai maitintis. 

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai. 

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta