Konsultacijos kituose miestuose:

Jogurto dieta

Jogurtas – vienas iš skaniausių pieno produktų. Visi skirtingai pasirenkame kokiu metu jį valgyti, vieni negali įsivaizduoti pusryčių be jogurto, kiti vakarienės, tačiau jogurtas gali būti ne šiaip skanus pieno produktas, laikantis jogurto dietos galima atsikratyti nereikalingų kilogramų ir pagerinti savo savijautą. 

Jogurto dieta yra labiausiai pamėgsta tarp moterų. Jogurto dieta labiausiai rekomenduojama tada, kai norima ne šiaip išsivalyti organizmą, bet ir numesti svorio. 

Jogurto dieta negali trukti ilgiau nei 10 dienų, kadangi kiekvienos dienos mitybą pagrinde sudaro jogurtas, o besilaikant tokios dietos labai ilgą laiką, organizmas negaus visų reikalingų maistinių medžiagų ir taip nusilps. Vis dėl to, laikantis dietos 10 dienų, sveikatai tikrai nepakenksite, o pasijusite lengvesni, žvalesni ir energingesni. Per 10 dienų dietos laikymosi galima atsikratyti nuo 2 iki 6 kilogramų, žinoma tai priklauso nuo jūsų esamo svorio ir nuo jūsų fizinio aktyvumo, kadangi kuo jūsų svoris didesnis, tuo didesnė tikimybė numesti daugiau kilogramų. Jeigu negalite gyventi be jogurtų, laikydamiesi šios dietos nepajusite, kad tai dieta, tačiau atminkite kad toks mitybos režimas gali trukti ne ilgiau nei 10 dienų, todėl labiausiai rekomenduojame pasirinkti trijų dienų jogurto mitybos planą. Jis gali atrodyti štai taip:

  • Pirmoji diena: pusryčiams pasiruoškite mėgstamą vaisinį jogurtą (neriebų) arba paprastą natūralų liesą jogurtą su įvairiais grūdais. Pietums rinkitės troškintų daržovių alyvuogių aliejuje ir virtus ryžius, galite užberti mėgstamų prieskonių, tik derėtų prisiminti, kad dietos metu pipirų ir druskos reiktų vengti. Pietus užtvirtinkite indeliu mėgstamo neriebaus jogurto.
  • Antroji diena: pusryčiams rinkitės savo mėgstamo jogurto indelį, o kad būtų sočiau kartu suvalgykite ir agurkų salotų. Pietums puikiai tiks troškinta kalakutiena, o garnyrui tiks salotos iš daržovių ir jogurto, pavyzdžiui, pomidorų, paprikos, agurkų. Vakarienei rinkitės mėgstamas uogas, o jas užpilkite mėgstamu jogurtu, tai bus ne tik vakarienė, bet ir be galo skanus ir sveikas desertas.
  • Trečioji diena: pusryčiams pasigaminkite vaisinį jogurto desertą, kuris susideda iš sūrio, cinamono, obuolių, ir viską užpilant mėgstamu jogurtu. Pietums rinkitės žuvies filė su mėgstamomis salotomis ir indeliu pasirinkto jogurto, na o jeigu žuvies visai nemėgstate, galite pasirinkti patiekalą iš antros dienos pietų – troškinta kalakutiena. Vakarienei puikiai tiks virti mėgstami makaronai, jų turėtų būti apie 100 gramų, pagardinant paprikomis ir virtu kiaušiniu, o galiausiai viską užpilant jogurtu, tačiau jeigu mėgstate jogurtą valgyti atskirai, galite jį pasilikti kaip desertą po pagrindinio patiekalo.

Jogurto dieta ne tik padės numesti keletą nereikalingų kilogramų, bet ir pagerins virškinamojo trakto florą, pašalinsite iš organizmo žalingus toksinus. Pabaigai būtina paminėti, kad laikantis ne tik šios, bet ir kitų dietų, arba norint kad organizmas būtų kuo sveikesnis, būtina nepamiršti gerti kuo daugiau vandens.

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Dieta pagal kraujo grupę išties yra naudinga suderinta mityba kiekvienam organizmui, kadangi atsisakydami produktų, netinkančių mūsų organizmui, jis pradeda valytis.

Agurkų dieta
             Daržovių dieta
          Kopenhagos dieta
                Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta