Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Efektyviausia (veiksmingiausia) dieta - kas tai?

Efektyviausia dietaDažnai mėginame atrasti efektyviausią (veiksmingą) dietą, kuri leistų greitai sumažinti svorį ir griebiamės įvairių siūlomų būdų kiekvieną kartą tikėdamiesi, jog tai pagaliau padės. Užtenka eksperimentuoti su savo kūnu, kreipkitės pagalbos į profesionalus - Vilniaus dietologijos centro gydytojus dietologus.

Įvertinant didelę dietų įvairovę, pateiksime pačių populiariausių "efektyvių (veiksmingų) dietų" analizę. Išsamus požiūris ir žinios apie populiariųjų - efektyvių (veiksmingų) dietų pasekmes, kurias sukelia besaikis šių dietų taikymas, leidžia mums suformuoti objektyvias išvadas. Įvertinimas privalumų ir trūkumų populiariausių "efektyvių (veiksmingų) dietų, padės išsiaškinti jų realias taikymo galimybes.

Dirbdami su pacientais patyrę Vilniaus dietologijos centro specialistai-profesionalai rekomenduoja taikyti dietas, kurios teikia malonumą ir garantuoja nuolatinį rezultatą.

Šiuolaikinėje dietologijoje efektyvi (veiksminga) dieta - tai subalansuota, visavertė, iki smulkmenų ištobulinta mityba. Tik taip sudaryta dieta užtikrina sveiką, palaipsninį svorio mažinimą, leidžia mėgautis įprastais produktais ir apsaugo kūną nuo eksperimentų.  

Rekomenduojame efektyvią lieknėjimo programą, be neigiamų pasekmių, kurias dažnai sukelia mažai veiksmingos, alinančios dietos. Profesionalų- gydytojų dietologų sudarytos lieknėjimo programos, rekomendacijos Jums padės:

- Palaipsniui keisti savo mitybos įpročius
- Išvengti emocinių, valgymo sutrikimų
- Siekti nuolatinio svorio mažinimo
- Išlaikyti gerą sveikatą bei teigiamas emocijas, požiūrį
- Suteiks galimybę išlaikyti pasiektą rezultatą

Vilniaus dietologijos centre - specialistai, profesionalai- gydytojai dietologai parinks visavertę, subalansuotą mitybą, kuri neleis jausti alkio, apsaugos nuo persivalgymų rizikos. Sveika mityba - leis būti laimingam ir suteiks pasitikėjimo savo jėgomis!

Galite pasidomėti įvairiomis dietomis su gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta