Konsultacijos kituose miestuose:

Vilniaus dietologijos centras

Vilniaus dietologijos centras – vieta, kuri gali padėti susitvarkyti su sveikatos problemomis. Dietos centras – kompleksiškas paslaugas suteikianti vieta, kuri padės rasti problemą, suderinti tinkamiausią dietotrerapijos būdą, pateiks atsakymus į rūpimus klausimus ir garantuos, kad mitybos keitimas neapsunkins Jums gyvenimo. Gydytojo dietologo paslaugos Vilniuje – tiems, kurie nori keisti savo gyvenimą!

Kodėl Vilniaus dietologijos centras?

  • Teikiama profesionali gydytojo dietologo konsultacija, kuri apima kiekvieno asmens organizmo įvertinamą ir tinkamiausią mitybos plano pateikimą, kuris tinka konkrečiai tam žmogui. Nesiūlome šabloniškų mitybos planų, kadangi suprantame, kad kiekvienas asmuo yra individualus ir siekti tikslų reikia remiantis kiekvieno asmens organizmu.
  • Mitybos plano sudarymas – ne tik profesionalus, tačiau ir konkurencingomis kainomis. Siekiame, kad kiekvienas asmuo skirtų daugiau dėmesio savo kūnui ir savo sveikatai, tad paslaugas teikiame pigiau nei mūsų konkurentai. Laikantis nurodymų/ rekomendacijų  pavyks gauti ilgalaikį rezultatą, padėsiantį ne tik geriau atrodyti, tačiau ir kur kas geriau jaustis.
  • Dietologo paslaugos apima problemos radimą, organizmo įvertinimą ir gydymo būdą. Visos paslaugos  vienoje vietoje mūsų klientų patogumui.
  • Dietos centras teikia konsultacijas ir internetu. Taip suteikiame galimybę gerinti sveikatą ir tiems, kurie gyvena užsienyje.
  • Negarantuojame labai greito rezultato, neparduodame stebuklingų tablečių, kurios padės per savaitę numesti 10 kg. Metant svorį labai svarbu tai daryti sveikai ir taisyklingai. Kitu atveju susidursite ne tik su dideliu odos pertekliumi, tačiau ir sveikatos problemomis.
  • Atsakome į visus aktualius klausimus bei papildomai tobuliname mitybos planus tol, kol klientas lieka patenkintas.
  • Jeigu ieškote profesionalumo – gydytoja dietologė Eglė yra Jūsų paslaugoms. Ilgametė patirtis, kvalifikacijos kėlimas bei analizės padeda pasiekti geriausią rezultatą ir užsitikrinti, kad pavyks įveikti net ir didžiausius iššūkius.

Vilniaus dietologijos centras – vieta, kurioje gali pasikeisti Jūsų gyvenimas.Su profesionalais kelias link sveikesnio organizmo ir gražesnių kūno linijų bus tiesus ir sėkmingas.

Vilniaus dietologijos centras – pagalba, kai jos labiausiai reikia

Gydytojo dietologo konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje. 
Susisiekite

 

Centro profesionalai, susipažinę su Jūsų organizmu, pasiūlo tinkamiausią maitinimosi strategiją, sudaro konkretų mitybos planą, galiausiai pateikia rekomendacijų, nes, be sveikos mitybos, svarbus ir fizinis aktyvumas.  Kiekvienam pacientui skiriame tiek dėmesio, kiek jam reikia, kad pavyktų pasiekti produktyvius rezultatus. Gydytojo dietologo paslaugos Vilniuje/ Klaipėdoje dažnai yra paskutinis nutukimą, antsvorį turinčių žmonių pasirinkimas, kurie aktyviai bandė įvairias dietas ir nepavykus pasiekti norimo rezultato kreipėsi į mus. Populiari dieta – galimybė laikinai atsikratyti kilogramų, tačiau su laiku jie grįžta ir dažnai priaugama daugiau, nei buvo numesta. Tik sveika ir subalansuota mityba, kuri pritaikyta konkrečiam žmogui, gali užtikrinti, kad kartą pasiekus norimas kūno linijas pavyks jas išlaikyti tokias kiek įmanoma ilgiau. Ir svarbiausia, kad maitinantis specialiai jums sudarytu meniu ne tik aprūpinsite organizmą reikalingomis medžiagomis bei mineralais, kartu visiškai nejusite alkio jausmo, užteks energijos darbams atlikti, pavyks puikiai išsimiegoti ir dirbti tiek fizinį, tiek protinį darbą. Dietos centras atvėręs savo duris skirtingo amžiaus, skirtingo fizinio sudėjimo ir sveikatos žmonėms, kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę be jokių neigiamų pasekmių. Pirmiausia rekomenduojama užsirašyti konsultacijai ir aptarus Jūsų lūkesčius bus siūlomas tinkamiausias gydymo būdas arba papildomi tyrimai, kurie reikalingi siekiant geriau įvertinti asmens sveikatą.

         Dietos centras – vieta, kur keičiasi gyvenimai!

 

Daugiau informacijos apie gydytoją Eglę Kliukaitę: ČIA