Konsultacijos kituose miestuose:

Dietologas Vilniuje

Šiandieniniame kontekste labai aktualūs sveikos mitybos principai. Džiugu, jog vis daugiau žmonių suvokia, kaip glaudžiai sveika mityba susijusi su geresne gyvenimo kokybe. Tai pagrindžia, kodėl gydytojo dietologo paslaugos dažniau pasirenkamos ne kaip galimybė, tačiau kaip būtinybė, galinti padėti susidoroti su įvairiais sveikatos sutrikimais, išvaizdos problemomis.

Gydytojas dietologas Vilniuje ar kitame didmiestyje, taip pat ir mažesniuose miesteliuose tampa tuo specialistu, į kurio žinias bei patirtį dedama labai daug vilčių. Dažniausiai pacientus į dietologo kabinetą atveja suvokimas, jog savarankiškai nebepavyksta rasti augančio ar nekrentančio svorio bei prastos savijautos priežasčių, nors sveikatos problemų nenustatoma. Kartais reikia tik minimalios ir reguliarios mitybos korekcijos ir sėkmingai įveikiamos ilgus metus kamavusios lėtinės sveikatos problemos.

Gydytojo dietologo konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje. 
Susisiekite


Kada dietologo pagalba yra geriausias sprendimas?

Yra daug priežasčių, dėl kurių pacientai pagalbos kreipiasi į gydytojus dietologus, mat su netinkama mityba susijęs sveikatos sutrikimų sąrašas tikrai solidus. Suvokus, kad simptomų šalinimas yra tik trumpalaikis problemos sprendimas, dėmesys sutelkiamas į kertinę problemą. Tad kokiais atvejais dažniausiai kreipiamasi į gydytoją dietologą?

 1. Geras gydytojas dietologas svarbus sergant nutukimu ar turint antsvorio, jo pagalba subalansuojama mityba, įtraukiant į racioną kuo daugiau įvairių, vertingų maisto produktų, aptariami gyvenimo būdo ir kiti įpročiai, jų korekcija.
 2. Tai medikas, kurio pagalba būtina, jei vargina skrandžio, žarnyno, virškinimo sistemos sutrikimai.
 3. Širdies ir kraujagyslių ligos taip pat labai dažnai paskatina praverti šio specialisto kabineto duris. Verta paminėti tai, jog širdies problemų turintys neretai serga nutukimu ar turi antsvorio. O sveikai ir efektyviai sumažinti svorį geriausia padedant gydytojui dietologui.
 4. Gydytojas dietologas bus naudingas ir tada, jei paaiškėja, jog žmogaus kraujyje yra per didelis cholesterolio kiekis.
 5. Geras dietologas padės norintiems priaugti svorio. Per mažą svorį gali lemti daug priežasčių, tačiau subalansuota mityba ne ką mažiau svarbi ir šiuo atveju.
 6. Užsiregistruokite vizitui pas dietologą, jei sergate cukriniu diabetu – dietologas suteiks vertingos informacijos ir pagelbės koreguojant mitybą.
 7. Šio specialisto žinios bei patirtis nepamainoma ir tada, jei sergate inkstų, taip pat sąnarių ligomis.
 8. Mitybos specialisto poreikis atsiranda ir po pilvo chirurginių operacijų, kada ypač svarbu maitintis taisyklingai. Ypač aktualu, pavyzdžiui, po skrandžio mažinimo ar kitų operacijų.
 9. Sergant alergija, pagal gydytojo alergologo išvadas, atliktų tyrimų rezultatus, parinkta tinkama dietoterapija.
 10. Dietologas, bendradarbiaudamas su gydytoju dermatovenerologu, gali padėti išspręsti ir aknės problemą.
 11. Nėštumo metu ar planuojant pastoti gydytojas dietologas gali suteikti tinkamos informacijos ir patarimų šiuo svarbiu laikotarpiu.
 12. Šis specialistas reikalingas ir turint paveldimų medžiagų apykaitos ligų.
 13. Pasikonsultuoti su gydytoju dietologu naudinga ir tada, jei planuojate pereiti prie vegetariškos ar veganiškos mitybos, taip pat jei jau esate vegetaras ar veganas.

Matyti, jog teigiami mitybos pokyčiai, specialisto pagalba koreguojant mitybą gali padėti sėkmingai įveikti daug sveikatos problemų: nuo vidaus organų veiklos sutrikimų iki išvaizdos.

Gydytojas dietologas yra specialistas, efektyviai padedantis ilgam pamiršti su mityba susijusias sveikatos problemas. Jei Jums reikalingas profesionalus gydytojas dietologas Vilniuje, susisiekite su mumis Vilniaus dietologijos centre!

Gydytojas dietologas Vilniuje, mūsų dietologijos centre, padės susitvarkyti su sveikatos problemomis, kurios susiję ar net nulemtos netinkamos mitybos. Daugelį ligų lemia būtent tai, o mitybą sureguliavus netrunkama pajusti teigiamus pokyčius. Siūlome labai skirtingų paslaugų kompleksą, kad problemų turintis asmuo vienoje vietoje gautų visas reikalingas paslaugas, kurios apima paciento nusiskundimų išaiškinimą, problemos identifikavimą bei, žinoma, tinkamiausio gydymo būdo parinkimą.

Gydytojo dietologo Vilniuje kainos yra konkurencingos, tad galime Jus užtikrinti, kad sveikatos gerinimo procesas nebus brangus. Tiesa, neretai klaidingai galvojama, kad sveikai maitinantis išlaidos gali išaugti net kelis kartus. Tikrai ne. Sudarysime tokį planą, kuris leis maitintis sveikai, nebrangiai ir visus reikalingus produktus rasite įprastuose, net ir nedideliuose prekybos centruose.

Vilniaus dietologijos centras – norintiems geriausių rezultatų

Gydytojo dietologo paslaugos Vilniuje, mūsų dietologijos centre, apima itin platų paslaugų spektrą, todėl esame pasirengę padėti kiekvienam, susidūrusiam su netinkamos mitybos sąlygotomis ar su tuo susijusiomis sveikatos problemomis.

Ko galite tikėtis iš mūsų gydytojo dietologo?

 1. Gydytojas suteiks išsamią informaciją ir padės sukurti tinkamiausią gydymo planą.
 2. Remiantis konkretaus paciento fizinėmis savybėmis, gretutinėmis ligomis, gyvenimo būdu ir sveikatos problemomis sudaromas individualus mitybos planas.
 3. Sudaroma individuali lieknėjimo programa, remiantis tuo, jog lieknėjimas taptų malonumu, gyvenimo būdu ir leistų sveikai bei rezultatyviai mažinti apimtis ir dailinti kūno formas.
 4. Gydytojas atlieka kūno sudėties analizę. Papildomai siūloma dietologo konsultacija padės pasirinkti tinkamiausią svorio mažinimo bei sveikatos gerinimo planą.
 5. Gydytojas dietologas gali suteikti galimybę sveikai, ne drastiškai, be didelio diskomforto atsikratyti nutukimo ar antsvorio ir padailinti kūno linijas. Atsižvelgiant į tai, jog kiekvienas žmogus yra individualus, kiekvienam pasiūlomas jam geriausiai tinkantis svorio mažinimo būdas. Nustebsite, jog nutukimo ir antsvorio gydymas gali būti ne kančia, o malonumas!
 6. O galbūt norite priaugti svorio? Tai irgi reikia daryti išmintingai, sistemingai ir sveikai, todėl gydytojas dietologas bus reikalingas ir tokiu atveju. Specialistas užtikrins, kad svorio auginimas būtų ne tik efektyvus, bet ir svarbiausia – sveikas.
 7. Konsultuojame nuotoliniu būdu – paslaugų kokybė nuo to nė kiek nenukenčia, o mūsų pacientams tai leidžia ne tik gauti profesionalią pagalbą, bet ir efektyviai taupyti savo brangų laiką.

Kas lemia svorio metimo sėkmę?

Išsami gydytojo dietologo konsultacija padės surasti tinkamiausią dietoterapijos būdą būtent Jūsų organizmui. Kiekvienu atveju pritaikomas individualus svorio mažinimo metodas. Prie svorio metimo prisideda visi žemiau išvardyti veiksniai.

 1.  Taisyklinga mityba. Mitybos koregavimas ir subalansavimas yra kertiniai aspektai, norint numesti svorio. Šiandien galime rasti labai daug informacijos apie įvairiausias dietas, net itin drastiškas. Daugelis svorio metimo metodų neretai būna ne tik nenaudingi, bet ir žalingi sveikatai. Tad jei norite lieknėti rezultatyviai ir sveikai, pasitarkite su gydytoju dietologu, padėsiančiu subalansuoti mitybą, efektyviai ir sveikai mažinti apimtis, dailinti kūno linijas, o svarbiausia – gyventi sveikai!
 2. Medžiagų apykaita. Galbūt pastebėjote, jog vieni net labai daug valgydami yra liekni, o kiti, regis, riboja kalorijas, valgo mažai, tačiau svorio numesti nepavyksta. Tai susiję su medžiagų apykaita. Gydytojas dietologas padės Jums prisitaikyti prie organizmo.
 3. Tęstinumas ir motyvacija. Pradėjus mažinti svorį, laikytis subalansuotos mitybos režimo, gyventi sveikiau labai reikšminga yra motyvacija visa tai tęsti. Profesionalus gydytojas dietologas pasisako už tęstinį bendradarbiavimą, todėl jis ne tik sudarys mitybos planą, padės pasiekti norimą rezultatą, tačiau ir padės jį išlaikyti.
 4. Valgymo psichologija. Daugelis šiuolaikinių žmonių skundžiasi per dideliu svoriu todėl, kad valgo nesaikingai. Dažniausiai užkandžiaujama, kai nuobodu, kai žiūrimas geras filmas, kai bendraujame su šeimos nariais, kalbame telefonu ir pan. Todėl gydytojas dietologas padės įsisąmoninti, jog šalia taisyklingos mitybos bei kitų svorį mažinančių priemonių svarbu nepamiršti palepinti save kitaip, o ne besaikiu valgymu.
 5. Fizinio aktyvumo svarba. Nors daugiausia svorio galima netekti pakoregavus mitybą, visgi siūlome nepamiršti, kad fizinis aktyvumas yra ne mažiau svarbus – jis padės palaikyti ir įtvirtinti siekiamus rezultatus bei leis kur kas geriau jaustis. Gydytojas dietologas suteiks pagrindus, o Jūs turėsite įdėti pastangų, kad pavyktų palaikyti gautą rezultatą.

Vilniaus dietologijos centras – vieta, kurioje gausite profesionalias konsultacijas, specialistų dėmesingumą, rūpestį ir jų patirtį bei žinias, kurios Jums padės žengti sėkmingu keliu link norimo svorio, dailaus kūno ir puikios sveikatos.

Gydytojo dietologo konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje. 
Susisiekite

 

Gydytoja Eglė Kliukaitė

Daktarės patarimai: Mitybos planas svoriui mesti, subalansuota mityba, dieta pagal kraujo grupę