Konsultacijos kituose miestuose:

Gydytojas dietologas

Jeigu jus kamuoja antsvoris, nutukimas, sergate širdies ir kraujagyslių, įgytomis medžiagų apykaitos (pvz., cukrinio diabeto, podagros ir kt.)Gyd. Eglė Kliukaitė   ligomis, Jums reikalinga gydytojo dietologo konsultacija. Tiesa, konsultacija bus naudinga ir sveikatos   sutrikimų neturintiems, tačiau savo gyvensenos gerinimu ir mitybos subalansavimu suinteresuotiems   žmonėms. Gydytojas dietologas atidžiai išklausys jūsų atvejį, paskirs bei atliks reikiamus tyrimus ir   profesionaliai įvertins jūsų sveikatos būklę. Šių tyrimų metu gydytojas dietologas moksliškai ir tiksliai  nustato visus su mityba, virškinimu ar medžiagų apykaita susijusius sutrikimus, ligas bei konsultuoja     įvairiais klausimais, sudaro individualius mitybos planus. 

Po standartinės apžiūros mūsų gydytojas dietologas Vilniuje arba Klaipėdoje pateiks ir sprendimus   problemoms įveikti. Pagal jūsų individualią dienotvarkę, fiziologinius poreikius ir fizinį aktyvumą bus   parengtas subalansuotos mitybos planas, kuris tiks išskirtinai jums. 

Anamnezė pagal gydytoją dietologą

Norite atsikratyti nereikalingų kilogramų, išvengti su mityba susijusių ligų ar pakeisti tam tikrus produktus maisto racione, kad išvengtumėte alerginių reakcijų? Tokiu atveju gydytojo dietologo konsultacija bus būtent tai, kas padės objektyviai apžvelgti visas problemas ir rasti efektyvius jų sprendimo būdus. Gydytojo dietologo konsultacija bus skirta jūsų atvejui aptarti arba Konsultuojantis su gydytoju dietologu bus aptartas jūsų atvejis. Tai dar vadinama anamneze. Šis žodis kilo iš graikų kalbos, kur reiškia „pri(si)minimas“. Anamnezės metu pacientas išdėstys gydytojui savo diskomfortą, problemas ir visas su sveikata susijusias bėdas, kurios jį arba ją kamuoja. Kartu su gydytoju išsiaiškinsite ligos aplinkybes ir priežastis, aptarsite lėtines ligas ir kitus įvairius faktorius, prisidedančius prie jūsų būklės ar jos pablogėjimo. Tikriausiai net nepagalvotumėte, kad daugumai ligų ir sutrikimų didelę įtaką turi ir anksčiau persirgtos ligos, kasdienės darbo ar gyvenimo sąlygos, buvę gydymo etapai bei, be abejo, žalingų įpročių turėjimas. 

Kūno analizė

Mūsų centre dirbantis profesionalus gydytojas dietologas Vilniuje atliks ir įvertins jūsų kūno masės analizę. Šio tyrimo metu sužinomas riebalų, raumenų, skysčių kiekis bei pasiskirstymas organizme, įvertinama riebalų, raumenų segmentinė analizė, bazinė medžiagų apykaita, biologinis amžius. Visa tai sužinosite atliekant tyrimą profesionaliu kūno sudėties tyrimo aparatu, kurio veikimas pagrįstas bioelektrinio impedanso metodu. 

 „Exilio“ procedūra 

Bendradarbiaujant su Vilniaus lazerinės dermatologijos centru, galime rekomenduoti atlikti nepageidaujamose kūno vietose riebalinių sankaupų mažinimo procedūras. Procedūros atliekamos su moderniu ir pasaulyje pripažinimą pelniusiu aparatu EXILIS. Naudodami nechirurginį riebalinių sankaupų šalinimo metodą, sumažiname riebalinio audinio sankaupas, susidariusias nepageidaujamose kūno vietose.

EXILIS procedūros veikimo mechanizmas pagrįstas derinant ultragarso ir radijo bangų dažnio poveikį riebaliniam audiniui. Efektas toks, kad stimuliuojant šiomis bangomis, sparčiai nyksta visos riebalinio audinio sankaupos, mažėja kūno apimtys, didėja odos elastingumas, ji sustangrėja bei tuo pat metu pašalinami celiulito požymiai.

Gydytojai dietologai konsultuoja ir sudaro individualius mitybos planus bei mitybos rekomendacijas:

Sveikatos sutrikimais nesiskundžiantiems žmonėms profilaktiniais tikslais arba siekiant stiprinti organizmą;

 • Antsvorio/ nutukimo ar Mitybos nepakankamumo atvejais
 • Sergant lėtinėmis ligomis:
 • Širdies ir kraujagyslių ligos (padidėjęs cholesterolis, trigliceridai -dislipidemijos koregavimo klausimais); 
 • Cukrinis diabetas; 
 • Inkstų ligos; 
 • Podagra; 
 • Įgimtos (genetinės) medžiagų apykaitos ligos; 
 • Alergija; 
 • Mitybos korekcija po pilvo chirurginių operacijų (skrandžio, žarnyno, tulžies pūslės, inkstų);
 • Konsultuojama vegetariško arba veganiško maitinimosi klausimais;
 • Sudaromi individualūs maitinimo planai bei rekomendacijos nėštumo, žindymo laikotarpiais.

Gydytojas dietologas rengia individualias maitinimosi rekomendacijas skirtas sveikiems žmonėms (profilaktikos tikslais), vaikams ir paaugliams bei nėščiosioms ir žindyvėms. Taip pat, kiekvienam pacientui individualiai, priklausomai nuo sveikatos būklės, remdamasis išsamia anamneze sudaro individualius maitinimosi planus, aptaria maitinimosi korekcijos principus, gyvenimo būdo, elgsenos pokyčius bei parenka tinkamiausią fizinį aktyvumą.

Gydytojas dietologas konsultacijos Vilniuje arba Klaipėdoje metu įvertina kūno sudėtį (raumenų, riebalų segmentinė analizė, pilvo srities analizė, skysčių, mineralų kiekis ir kt.), atliekdamas kūno sudėties tyrimą bioelektrinio impedanso metodu.

Gydytojo dietologo konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje. 
Susisiekite

 
Pasidomėtike plačiau: mitybos planas, lieknėjimo programa, kaip numesti svorio, mitybos programa