Konsultacijos kituose miestuose:

Riebalų šalinimas - EXILIS

EXILIS – riebalų šalinimas nechirurginiu būdu.
Tai yra neinvazyvus gydymo būdas riebalinių sankaupų performavimui. Tai CE, ISO ir FDA (Food and Drug Administration) sertifikatais patvirtintas prietaisas, kurio pagalba ne chirurginiu būdu, naudojant radiodažnuminę ir ultragarso energiją atliekamas riebalų šalinimas. Procedūros metu naudojamos saugios radio bangos kaitina bei sušildo odą ir riebalines ląsteles. Ši terminė energija paskatina metabolinį riebalų ląstelių aktyvumą, dėl ko jos sumažėja ir susitraukia.
EXILIS yra viena iš pirmųjų sistemų, kurios realiai leidžia sumažinti kūno apimtis. Kombinuojant radiodažnuminę ir ultragarso energiją su šaldymu galima gydyti visas pageidaujamas kūno vietas, kur susikaupę riebalai ir kur norima stangresnės odos. Mokslinių ir klinikinių tyrimų metu įrodytas šio metodo saugumas bei efektyvumas mažinant riebalinį audinį. Dėl puikių estetinių rezultatų jis yra pelnęs pasaulio pripažinimą tarp gydytojų ir pacientų.
Paskutiniais dešimtmečiais estetinė medicina labai greitai vystosi ir auga. Yra daugybė gydymo būdų, kuriais riebalų šalinimas atliekamas norimose ir problematinėse kūno vietose. Neinvazinės procedūros, tokios kaip ultragarsas, radiodažnuminė terapija, užsitarnauja vis didesnį populiarumą gydytojų ir pacientų tarpe, kaip efektyvūs, netraumuojantys  gydymo būdai, kurių pagalba galima pasiekti gerus rezultatus atliekant kūno kontūro formavimą ir norint pastangrinti odą. Iki šiol nebuvo sukurta sistema, galinti apjungti kelis gydymo metodus. EXILIS – vienintelis aparatas pasaulyje, kuriame veikimo mechanizmas pagrįstas derinant radio dažnio ir ultragarso poveikį odai ir riebaliniam audiniui.

Poveikis riebaliniam audiniui
Ultragarso bangų pagalba pasiekiami gilesni riebalinio audinio sluoksniai, o specialus šaldomasis daviklis reguliuoja odos temperatūrą ir neleidžia perkaitinti jos struktūrų. Proceso metu išsiskyrę mechaninės bangos paveikia fibrozines riebalinio audinio pertvaras, atskiriančias riebalines ląsteles į skilteles. Taip yra išlaisvinamos riebalinių ląstelių grupės, riebalinė ląstelės tampa daug imlesnės gydymui. Aukšto dažnio energija sukelia riebalinio audinio kaitimą, dėl to padidėja metabolinis aktyvumas, sukeliantis lokalią lipolizę- riebalinių ląstelių dydis sumažėja ir riebalinio audinio sluoksnis suplonėja.  

Pagrindiniai aparato privalumai (riebalų šalinimas):

1. Exilis vienintelis aparatas neturinis analogų pasaulyje, kuriame veikimo mechanizmas pagrįstas suminiu radijo dažnio ir akustinių bangų poveikiu odos sluoksniams. Jis gali pasiekti maksimalų įsiskverbimo gylį, kuris ir leidžia siekti puikių estetinių rezultatų.
2. Išskirtinė pacientų sauga: EFC sistema: daugiau galios, mažiau laiko sąnaudų.
Exilis kontroliuoja energiją išskirtinės EFC sistemos – energijos tėkmės kontrolės pagalba. Įrengtas EFC modulis, kontroliuoja energijos srovę ir automatiškai išsklaido energijos pikus. Šis procesas žinomas kaip „Plato“ („Flat Top“) energijos spektro profiliavimas ir yra išskirtiniai šio prietaiso aukštos kokybės privalumai. EFC automatiškai optimizuoja energijos pasiskirstymą, esamajame laike. Exilis EFC sistema ir nuolatinė odos temperatūros kontrolė, leidžia per trumpą terapinį laiką pasiekti aukščiausių rezultatų be išvengti rimtų ir ilgalaikių šalutinių reiškinių.
 3. Optimalus, ilgalaikis rezultatas: paprastai pasiekiamas jau po 4 procedūrų (1-2 mėn. laikotarpyje).
 4. Geras procedūros toleravimas: pacientui procedūra komfortiška, be skausmo.
Tuo metu kai aparatas šildo odą (dermą), pacientas junta atsipalaidavimą, nejaučiant skausmo. Skaitmeninė termometro sistema užtikrina nuolatinį kūno temperatūros matavimą, todėl vyksta  komfortiška ir vienoda gydymo eiga:

 • EFC  sumažina nudegimų riziką;
 • Perduoda daugiau energijos per trumpesnį laiką;
 • Greitai pasiekia terapinę temperatūrą;
 • Aparato programinė įranga automatiškai pašalina energijos pikus, todėl procedūra komfortiška.

5. Neinvazinis riebalų šalinimas.
Šios procedūros labai tinkamos pacientams, kurie nori išvengti chirurginio riebalų nusiurbimo (liposakcijos), pacientams su vidutinio ar mažo kiekio riebalų sankaupomis, taip pat tiems, kuriems chirurginis gydymas negalimas. Taip pat šios procedūros tinka tiek prieš liposakciją, tiek ir rezultatų užtvirtinimui po šios procedūros. 
Pagrindinės taikymo sritys: pilvas, nugara, rankos, kojos, kelių ir kulkšnių.

Reikalingas procedūrų skaičius, trukmė:
Optimalus rezultatas pasiekiamas jau po 4-6 procedūrų, priklausomai nuo problemos sudėtingumo. Procedūros atliekamos kas 10-14 dienų. Vienos procedūros trukmė apimanti nuo 1-6 zonų (1 zonai skiriama nuo 4-5 min. procedūros trukmės) 30-60 minučių. Atlikus procedūras sumažėja riebalinio audinio apimtis, oda tampa stangresnė, o figūra grakštesnė.

Pasiruošimas prieš procedūra ir poveikis po jos:

 • Rekomenduojama dieną prieš ir procedūros dieną gerti pakankamą kiekį skysčių. Procedūros yra neskausmingos, jų metu procedūros atlikimo vietoje juntama šiluma.
 • Po procedūros gydymo vietoje oda gali būti paraudusi nuo keliolikos minučių iki kelių valandų, bet pacientas gali iš karto grįžti į kasdienę veiklą.


Poveikis figūros korekcijai:

 • riebalų šalinimo metu sumažėja riebalinio audinio sankaupos
 • Sumažėja kūno apimtys
 • Didėja odos elastingumas
 • Sumažėja celiulito požymiai
 • Gerėja odos struktūra


Procedūros aparatu nerekomenduojamos jei yra:

 • Inkstų ir/arba kepenų funkcijos nepakankamumas;
 • Nėštumas, maitinimas krūtimi;
 • Kojų flebitai, tromboflebitai;
 • Kojų venų chirurginės operacijos;
 • Arterinė hipertenzija;
 • Cukrinis diabetas;
 • Rimti širdies, širdies kraujagyslių susirgimai;
 • Širdies stimuliatorius (elektrokardiostimuliatoriai);
 • Metalo implantai.

Šis estetinės medicinos prietaisas, kuris sumažina riebalinio audinio sankaupas, kūno apimtis, celiulito požymius, didina odos elastingumą ir stangrumą, gerina odos struktūrą.
EXILIS - maksimalus efektas per trumpą laiką, efektyvus ir greitas metodas suteikiantis grakščią figūrą!

Riebalų šalinimo kaina nustatoma individualios pirminės konsultacijos metu.

Naujiems pacientams, apsilankiusiems pas gydytoją dietologą pirminiam vizitui (gyd. dietologo konsultacija, individualaus mitybos plano sudarymas, kūno sudėties tyrimas), bus suteikiama 50% NUOLAIDA 1 procedūrai (1 zonai) su aparatu EXILIS.
BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!
Tel.: +370- 659-23416
Susisiekite