Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Riebalinės sankaupos

Daugeli moterų skundžiasi atskiru kūno vietu netobulumu. Dėl įvairiu priežasčiu(genetika, būkle po netobulos liposakcijos, anatominiai ypatumai,) mūsų kuno riebalai gali pasiskirstyti netolygiai. Moterims riebalinės sankaupos dažnai susikaupe klubu, pilvo, nugaros srytise. Dažniausiai moterys pradeda laikitis įvairiu dietu, sportuoti, bet greitai pastebi kad nuo problematišku vietu riebalines sankaupos nepasišalina, kartais net nemažeja. Įvairus masažai, "taurės" limfodrenažines metodikos irgi nepadeda. Bet laimei dabar yra naujas metodas kuris gali padeti spresti šios problemos.

EXILIS - riebalinio audinio šalinimas nechirurginiu būdu

Exilis neinvazyvus gydymo būdas riebalinių sankaupų performavimui. Tai CE, ISO ir FDA (Food and Drug Administration) sertifikatais patvirtintas prietaisas, kurio pagalba ne chirurginiu būdu, naudojant radiodažnuminę ir ultragarso energiją sumažinamas riebalinis audinys. Procedūros metu naudojamos saugios radio bangos kaitina bei sušildo odą ir riebalines ląsteles. Ši terminė energija paskatina metabolinį riebalų ląstelių aktyvumą, dėl ko jos sumažėja ir susitraukia. Exilis yra viena iš pirmųjų sistemų, kurios realiai leidžia sumažinti kūno apimtis. Kombinuojant radiodažnuminę ir ultragarso energiją su šaldymu galima gydyti visas pageidaujamas kūno vietas, kur susikaupę riebalai ir kur norima stangresnės odos.Mokslinių ir klinikinių tyrimų metu įrodytas šio metodo saugumas bei efektyvumas mažinant riebalinį audinį. Dėl puikių estetinių rezultatų jis yra pelnęs pasaulio pripažinimą tarp gydytojų ir pacientų.

Paskutiniais dešimtmečiais estetinė medicina labai greitai vystosi ir auga. Yra daugybė gydymo būdų, kuriais siekiama sumažinti riebalų kiekį norimose ir problematinėse kūno vietose. Neinvazinės procedūros, tokios kaip ultragarsas, radiodažnuminė terapija, užsitarnauja vis didesnį populiarumą gydytojų ir pacientų tarpe, kaip efektyvūs, netraumuojantys gydymo būdai, kurių pagalba galima pasiekti gerus rezultatus atliekant kūno kontūro formavimą ir norint pastangrinti odą. Iki šiol nebuvo sukurta sistema, galinti apjungti kelis gydymo metodus. Exilis - vienintelis aparatas pasaulyje, kuriame veikimo mechanizmas pagrįstas derinant radio dažnio ir ultragarso poveikį odai ir riebaliniam audiniui.

Poveikis riebaliniam audiniui Ultragarso bangų pagalba pasiekiami gilesni riebalinio audinio sluoksniai, o specialus šaldomasis daviklis reguliuoja odos temperatūrą ir neleidžia perkaitinti jos struktūrų. Proceso metu išsiskyrę mechaninės bangos paveikia fibrozines riebalinio audinio pertvaras, atskiriančias riebalines ląsteles į skilteles. Taip yra išlaisvinamos riebalinių ląstelių grupės, riebalinė ląstelės tampa daug imlesnės gydymui. Aukšto dažnio energija sukelia riebalinio audinio kaitimą, dėl to padidėja metabolinis aktyvumas, sukeliantis lokalią lipolizę- riebalinių ląstelių dydis sumažėja ir riebalinio audinio sluoksnis suplonėja.