Konsultacijos kituose miestuose:

Mitybos programa svorio mažinimui, organizmo atstatymui ir priešlaikinio senėjimo proceso atitolinimui „50+“

Mitybos programa senėjimo procesui atitolinimuiPrograma „50+“ – pažįstantiems gyvenimą.

Su amžiumi mūsų kūnas sunkiau susitvarko su esamu krūviu, o jei dar prisideda žalingi įpročiai bei stresas, tuomet neišvengiama lėtinių ligų ir išankstinio viso kūno senėjimo. Brandžiame amžiuje įvairios dietos, kurios ankščiau buvo efektyvios, ne tik neduoda teigiamo rezultato, bet ir gali stipriai pakenkti sveikatai.

Programa „50+“ skirta tinkamam svorio mažinimui, organizmo atstatymui ir priešlaikinio senėjimo proceso atitolinimui.

Senėjimas -- neišvengiamas reiškinys, kuriam būdingos raukšlės, žili plaukai, pablogėjusi atmintis, susilpnėjęs fizinis pajėgumas, sutrikusios  jutimo organų funkcijos, neretai  prisidedančios širdies ir kraujagyslių ligos, cukrinis diabetas, nutukimas, artritai ir kt.

Niekas nenori būti senas, atrodyti senai ir jaustis senu, tačiau senėjimas yra tiesiog gyvenimo realybė… Nors ir neįmanoma visam laikui sustabdyti jaunystės, bet vis dėlto sveikai maitindamiesi ir laikydamiesi sveiko gyvenimo būdo galime ilgai išlikti sveiki ir tvirti. Pakeitę neteisingus mitybos įpročius galime pratęsti savo gyvenimą ir priversti save jaustis jauniau nei esame šio mūsų biologinio amžiaus tarpsnyje. Sveika mityba užima reikšmingą vietą kovoje su senėjimu. Išlikti jauniems Jums nepadės raukšles naikinantys kremai, o tik sveika mityba ir nuolatinis fizinis aktyvumas padės išlaikyti gerą sveikatą, kūno formas ir džiugią nuotaiką.

Antioksidantai – tai biologiškai aktyvios medžiagos, kurios būtinos mūsų kasdieninėje mityboje ir kurios apsaugo mūsų organizmo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Maistas, kuriame gausu antioksidantų, gali apsaugoti nuo daugelio ligų, taip pat ir nuo piktybinių susirgimų, Alzhaimerio, širdies ir kraujagyslių ligų, senėjimo proceso.

Vieni iš populiariausių maisto produktų, turinčių daug antioksidantų – uogos, brokoliai, špinatai, žalioji arbata, česnakai, pomidorai.

Keletas bendrų mitybos patarimų, ką reikėtų valgyti, norint išlikti sveikiems ir kuo ilgiau jauniems:

- Ribokite riebalų (ypač gyvulinės kilmės) ir cukraus vartojimą;

- Teikite pirmenybę daržovėms, neskaldytiems grūdams, ankštinėms daržovėms, liesiems pieno, mėsos produktams ir būtinai žuviai;

- Gerkite daug vandens, kasdien 10-12 stiklinių. Vanduo padeda išvalyti iš organizmo toksinus;

- Valgykite sudėtinių angliavandenių turinčių maisto produktų (tamsi duona, pilno grūdo košės ir kt.), bet ribokite paprastuosius angliavandenius (cukrus, saldūs kepiniai ir kt.), kurie neigiamai veikia gliukozės kiekį kraujyje ir didina nutukimo riziką;

- Geriau valgykite visą šviežią vaisių, o ne išspaustas jo sultis, taip gausite ne tik vitaminų ir kitų naudingų medžiagų, bet ir papildysite organizmą maistinėmis skaidulomis.

Programa "50+" skirta 3 mėnesiams, per kuriuos Jūs suformuosite teisingo maitinimosi įpročius, neteksite nereikalingų kilogramų ir tapsite sveikesni. Prisilaikant mūsų specialistų rekomendacijų neabejotinai pasieksite siekiamą rezultatą.

Programa "50+" susideda iš:

- Pirminė gydytojo dietologo konsultacija (trukmė apie 40 min.), dvi kontrolinės - korekcinės konsultacijos (trukmė apie 20 min.), individualaus mitybos plano sudarymas (korekcija pagal poreikį) ir 3 kūno masės sudėties tyrimai.

Visos programos "50+" metu Jūs turėsite galimybę telefonu ar elektroniniu paštu bendrauti su gydytoju dietologu visais Jums rūpimais mitybos klausimais. Toks bendravimas skatinamas, kartais ir privalomas!

Domina mitybos programa? 
Susisiekite