Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Mitybos programa besirūpinantiems savo sveikata "PROFILAKTIKA"

Mitybos planas sveikataiMitybos programa „PROFILAKTIKA“ skirtas tiems, kas rūpinasi savo sveikata.

Sveikata - tai didžiausia vertybė kiekvienam, tačiau nuolatinis stresas, netinkama mityba, miego stoka ir nepalankios aplinkos sąlygos blogina gyvenimo kokybę ir dėl to atsiranda virškinamojo trakto negalavimai, širdies ir kraujagyslių ligos, medžiagų apykaitos sutrikimai, per didelis kūno svoris ar atvirkščiai mitybos nepakankamumas.

Mitybos planas „PROFILAKTIKA“ skirtas tiems, kurie nori išvengti įvairių ligų vystymosi ar atgauti, sustiprinti ir palaikyti tvirtą sveikatą ilgam.

Ne paslaptis, kad prižiūrėta, patraukli išvaizda teikia mums pasitikėjimo, padeda bendraujant ir siekiant sėkmės. Būtent todėl, siekdamas fizinės harmonijos, šiuolaikinis žmogus turi nuolat rūpintis savo sveikata, kreipiant nuolatinį, didelį dėmesį subalansuotai, visavertei mitybai.

Pagrindinis mūsų centro tikslas – siekti naujo, kokybiškesnio pacientų gyvenimo, ieškant individualių, kompleksinių sprendimų, kurie padėtų numesti svorį, gerintų sveikatos būklę ir didintų darbingumą. Būti sveiku, energingu ir perspektyviu žmogumi ne tik malonu, bet ir naudinga. Tačiau reikėtų atminti tai, kad kiekvienas organizmas unikalus savo fiziologinėmis savybėmis, todėl svorio metimo procesas skirtingas kiekvienam individualiai ir būtinai reikalauja kvalifikuoto specialisto priežiūros.

Programa "PROFILAKTIKA" skirta 3 mėnesiams, per kuriuos Jūs suformuosite teisingo maitinimosi įpročius, neteksite nereikalingų kilogramų ir tapsite sveikesni. Prisilaikant mūsų specialistų rekomendacijų neabejotinai pasieksite siekiamą rezultatą.

Atminkite, savarankiškas ir griežtas mitybos apribojimas sukelia sveikatos sutrikimus, stresą ir svorio padidėjimą ateityje. Savarankiškų dietų pasekmė - svorio mažinimas raumenų, skysčių sąskaita, o riebalai ir toliau kaupiasi probleminėse kūno vietose (pilvas, klubai, rankos ir t.t.). Todėl patariame kreiptis į profesionalus - gydytojus dietologus, kurie patars, išmokys kaip sulieknėti, numesti svorio sveikai ir sudarys tinkamą mitybos planą.

Subalansuota mityba ir reguliarus fizinis aktyvumas - sveikatos pagrindas. Netinkami mitybos įpročiai ir mažas fizinis aktyvumas sukelia nutukimą ir kitus sveikatos negalavimus. Visavertė, subalansuota mityba bei reguliarus fizinis aktyvumas leidžia palaikyti sveiką svorį ir stiprinti sveikatą, garantuoja saugų svorio metimą.

Programa "PROFILAKTIKA" susideda iš:

Pirminė gydytojo dietologo konsultacija (trukmė apie 40 min.), dvi kontrolinės - korekcinės konsultacijos (trukmė apie 20 min.), individualaus mitybos plano sudarymas (korekcija pagal poreikį) ir 3 kūno masės sudėties tyrimai.

Visos programos "PROFILAKTIKA" metu Jūs turėsite galimybę telefonu ar elektroniniu paštu bendrauti su gydytoju dietologu visais Jums rūpimais mitybos klausimais. Toks bendravimas skatinamas, kartais ir privalomas!

Domina mitybos programa? 
Susisiekite