Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Vynuogių dieta

Tikriausiai ne kartą esate girdėję, kad vynuogės yra vienos iš kaloringiausių vaisių. Jeigu esate ištikimas vynuogių mylėtojas, tikriausiai kaskart jas skanaujant baiminatės, kad jų nesuvalgytumėte per daug.

Išbandykite kitokią lieknėjimo programą - vynuogių dietą ir įsitikinkite, kad vynuogės gali padėti pagerinti savijautą ir per kelias dienas padėti atsikratyti nereikalingų kilogramų.Valgant daug vynuogių, galite padėti išsivalyti limfinei sistemai, o iš organizmo padėti pašalinti kenksmingas medžiagas. Verta paminėti, kad vynuogių dietos patartina laikytis apie savaitę, ir jau po jos pajusite kaip savijauta ženkliai pagerės, ypač odos būklė, atrodysite jaunesni ir žvalesni, kadangi oda taps skaistesnė. Jeigu manote, kad vynuogėse yra tik daug kalorijų, tuomet labai klystate, kadangi tai yra puikus įvairių organizmui reikalingų vitaminų šaltinis. Vynuogėse gausu vitamino B ir C, magnio, kalio, kalcio ir dar kitų naudingų elementų. Vynuogių dietos metu rekomenduojama suvartoti ne daugiau 1200 kilo kalorijų, tačiau nustebsite, kaip su tokiu kiekiu galima jaustis sočiai, kadangi suvalgius vynuogių, galima pasijusti taip kaip po rimtos, sočios vakarienės arba pietų. Vienos dienos mitybos planas gali atrodyti maždaug taip:

  • Pusryčiams rekomenduojama suvalgyti mėgstamų sausų pusryčių (maždaug šaukštas) su 1/2 apelsino, 100 gramų tamsių vynuogių ir viską užpilant su 150 gramų nesaldaus ir neriebaus jogurto. Tokius pusryčius galima būtų pavadinti sveikuolišku desertu !
  • Būtų puiku jei pietums turėtumėte galimybę rinktis ryžius su krevetėmis. Patiekalą turėtų sudaryti maždaug 100 gramų pasirinktų vynuogių, 6 tigrinės (didelės) krevetės ir apie 5 dideli šaukštai virtų ryžių.
  • Vakarienei rinkitės vaisių salotas iš 50 gramų ananasų, 100 gramų mėgstamų vynuogių, ketvirtadalio papajos vaisiaus, išspauskite šaukštą citrinos sulčių ir užpilkite 50 ml vandens. 

Antsvorio gydymui, rinkitės vynuoges su kauliukais, kadangi tokios vynuogės turi elementų lėtinančių senėjimą, kitaip sakant – jos yra naudingesnės už tas, kurios yra be kauliukų. Tad nustokite galvoti, kad vynuogės yra svorį auginantis vaisius, jau nuo senų laikų vynuogės žinomos kaip puikus vaistas mažakraujystei ir įvairioms išsekimo ligoms gydyti. Jeigu duotume pasirinkti suvalgyti indelį riešutų sviesto ar kekę vynuogių, tikriausiai neabejojate, kuris pasirinkimas būtų protingiausias!

 Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Dieta pagal kraujo grupę išties yra naudinga suderinta mityba kiekvienam organizmui, kadangi atsisakydami produktų, netinkančių mūsų organizmui, jis pradeda valytis.

Agurkų dieta
Daržovių dieta
Kopenhagos dieta
Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta