Konsultacijos kituose miestuose:

Mitybos planas svoriui mesti

Norint efektyviai numesti svorį, mitybos planas turi būti paruoštas kruopščiai ir atsižvelgiant į mitybos planų sudarinėjimo taisykles. Jei manote, kad užteks susirašyti mėgstamiausius produktus ir nusistatyti kiekvieno valgymo laiką – klystate.

Efektyviam mitybos planui sudaryti turi būti pamatuota kiekvieno maisto produkto vertė ir kiti svarbūs aspektai. Apie juos plačiau ir pakalbėkime. Koks iš tiesų yra mitybos planas metant svorį?

Mitybos sudarymo planas turi kelis svarbius etapus, vienas iš svarbiausių yra kalorijos. Norint efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramu, organizmas turi sunaudoti daugiau kalorijų nei jų gauna su maistu, todėl pradedant laikytis mitybos plano, reikėtų susižinoti kiek organizmui reikės gauti kalorijų, norint numesti atitinkamą kiekį kilogramų. Tą lengvai galime padaryti internete susiradus kalorijų skaičiuoklę ir į ją suvedus savo fizinį aktyvumą, svorį, ūgį ir lytį, toliau jau viską automatiškai suskaičiuos skaičiuoklė. Kuomet susiskaičiuojame reikalingą kalorijų kiekį organizmui, reikia išsiaiškinti koks kiekis kalorijų sudarys angliavandenius, riebalus ir baltymus, o tuomet jau rinktis maisto produktus, kurie atitiktų pagal mūsų organizmą nustatytą reikalingą kalorijų kiekį ir maistines medžiagas. Būtina prisiminti, kad metant svorį, sveiki maisto produktai turi sudaryti bent 70 % viso mitybos raciono, o į likusius 30 % gali įeiti toks maistas, kurio nerekomenduojama valgyti dažnai – įvairios bandelės, pyragai, saldumynai, žinoma, jeigu saldėsiai jūsų išvis netraukia, tuomet juos geriausia išvis išbraukti iš savo mitybos įpročių, norint numesti svorį, o į šiuos 30 % įtraukti įvairių riešutų ar vaisių. Pamirškite visus mitus apie tai, kad metant svorį vakare negalima valgyti. Galima, ir dar kaip ! Jeigu dienos normos kalorijų kiekis vis dar neišnaudotas, nesvarbu ar vakarienę suvalgysit 6 ar 8 valanda vakaro, svorio kritimo procesui tai nepamaišys. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų maisto norma per dieną yra 1800 kcal, nesvarbu kaip paskirstysite maisto valgymą, svorio kirtimui tai nepakenks. Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad laikantis dietos, ir turint griežtą mitybos planą, reikėtų nepamiršti svertis ir taip fiksuoti savo rezultatus, kad būtumėte tikri, kad jūsų mitybos - lieknėjimo programa iš tiesų padeda efektyviai siekti užsibrėžtų tikslų ir siekti gerų rezultatų.

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Dieta pagal kraujo grupę išties yra naudinga suderinta mityba kiekvienam organizmui, kadangi atsisakydami produktų, netinkančių mūsų organizmui, jis pradeda valytis.

Agurkų dieta
              Daržovių dieta
          Kopenhagos dieta
                Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta