Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Kaip numesti svorio per savaitę?

Papildomi kilogramai – dažniausias galvos skausmas ne tik tarp moterų, bet ir vyrų. Kiekvienas iš mūsų tai galime pajusti, kuomet iš spintos išsitraukiame mėgstamą rūbą ir pastebime, kad jis mums tapo per ankštas.

Tuomet pradedame domėtis įvairiausiomis dietomis, neretai ir esame pasirengę badauti, tačiau norint atsikratyti kelių kilogramų nerekomenduojama savęs taip kankinti, kadangi taip galite susigadinti sveikatą. Galima vadovautis keliomis labai paprastomis taisyklėmis, norint numesti kelis kilogramus, ir tai galima padaryti vos per vieną savaitę! Taigi, kaip iš tiesų numesti svorio per savaitę?

1. Valgykite tada, kuomet tikrai jaučiatės alkani, o ne tada kai pamatėte torto gabalėlį ir pagalvojote, kad norite valgyti. Tai netikras alkis, ir psichologiškai save apgaunate, neva su šiuo nekaltu torto gabalėliu pasisotinsite, tačiau puikiai suprantate, kad tikrai nepasisotinsite, o tik gausite papildomų kilo-kalorijų, kurios virs į papildomus kilogramus.
2. Kiekvieną kartą valgydami – neskubėkite, maistą sukramtykite gerai, kad virškinimas būtų lengvesnis, o kuomet maistas bus gerai sukramtytas, organizmas jį įsisavins daug geriau ir nekaups savyje papildomų kilogramų.
3. Pradėkite mažindami dienos porcijas, jei įprastai per dieną suvartojate apie 2400 kilo kalorijų, sumažinkite šį skaičių iki 2100 ar 2000 kilo kalorijų, bet ne daugiau, kadangi sumažinę kasdienių kalorijų kiekį per pus galite iššaukti neigiamą organizmo reakciją, ir jis gali pradėti kaupti savyje papildomas kalorijas.
4. Pradėkite gaminti mažai kaloringus ir sveikus patiekalus. Užtenka išmokti gaminti maistą garuose, arba keptuvėje, tačiau nenaudojant papildomų riebalų. Pavyzdžiui vištieną, saldžias bulves, kitaip dar vadinamus batatus galima kepti orkaitėje ant kepimo popieriaus kartu su pamėgtomis daržovėmis. Jūsų maistas bus skanus, o kartu ir nekaloringas.
5. Atminkite, kad vanduo – jūsų ištikimas draugas, todėl turite įprasti kasdien prieš kiekvieną valgį išgerti po stiklinę vandens, tokiu būdu norėsis mažiau suvalgyti maisto, tačiau kelių stiklinių tikrai neužteks, be visų šių vandens gėrimų prieš kiekvieną patiekalą, reikėtų atsiminti, kad kasdien reikėtų apskritai išgerti apie 2 litrus negazuoto vandens.
6. Neprisivalgykite prieš eidami miegoti, geriausia valgyti likus 4 valandoms iki ėjimo miegoti, kadangi taip nebus apsunkintas skrandis ir iki miego maistas spės susivirškinti.
7. Daugiau judėkite, kasdien eikite pasivaikščioti, o dar geriau jei atrastumėte laiko kardio pratimams, kurie puikiai degina riebalus.
8. Nevalgykite saldumynų ir įvairių saldintų gėrimų, kadangi jie tik trukdys, norint atsikratyti nors ir kelių kilogramų.

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Dieta pagal kraujo grupę išties yra naudinga suderinta mityba kiekvienam organizmui, kadangi atsisakydami produktų, netinkančių mūsų organizmui, jis pradeda valytis. 

Agurkų dieta
              Daržovių dieta
          Kopenhagos dieta
               Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta