Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Kaip numesti svorio nuo kojų, šlaunų?

Dažnai moterys skundžiasi norinčios numesti svorio nuo tam tikros kūno dalies, kartu nesumažinant apimčių, pavyzdžiui, nuo krūtinės, tačiau laikantis alinančių dietų dažniausiai įvyksta tai ko labiausiai nesinori – svoris nukrenta ten, kur neturėtų sumažėti apimtys. Kokių priemonių imtis ir kaip numesti svorio nuo kojų, šlaunų?

Taigi, geriausias būdas kaip numesti svorio nuo kojų nesilaikant alinančių dietų – raumeninės masės didinimas, kadangi augant raumeninei masei, riebalinė mažėja, ir nors bendras kūno svoris gali padidėti dėl raumeninės masės, kojos gali atrodyti daug grakštesnės ir lieknesnės.

Visų pirma, norint pagražinti kojų linijas reikės pasiryžti 5 kartus per savaitę atlikti specialius pratimus, kurie skirti būtent kojų – blauzdų ir šlaunų formavimui. Tokios treniruotės trukmė turėtų būti ne mažiau 30 minučių, o ją sudaryti turėtų tokie pratimai, kaip:

    • Pritūpimai – tai vienas efektyviausių ir geriausių pratimų, norint padailinti kojų formą, deginti jų riebalus, ir padaryti jas stangrias. 
    • Įtūpstai - šiam pratimui, kaip ir pirmam, neprireiks sporto salės ir sporto klubo abonemento, kadangi šis pratimas atliekamas paprastai, nereikalaujant jokių papildomų treniruoklių. 

Gydytojo dietologo konsultacijos Vilniuje ir Klaipėdoje. 
Susisiekite

 

Vis dėl to, jei manote, kad vien sporto pakaks, o valgyti galėsite bet ką – klystate. Jeigu užsibrėžėte tikslą turėti grakštesnes kojas, turėtumėte ir rimčiau suplanuoti savo mitybą. Mitybą sureguliuoti reikėtų principu 40x20x40, o tai reiškia, kad jūsų mitybą turėtų sudaryti 40 % angliavandenių, 20 % riebalų ir 40 % baltymų. Rinkitės maistą, kuriame būtų gausu baltymų, bet tuo pačiu, kad tai būtų liesi maisto produktai. Maistą paskirstykite į mažesnes porcijas. Per visą dieną turėtumėte valgyti 5-6 kartus, tam, kad visą dieną organizmas būtų aprūpintas reikalingu energijos kiekiu ir nekauptų bereikalingų maisto atsargų organizme. Reikėtų nepamiršti, kad saldumynai ir įvairūs saldinti gėrimai, kurie savyje turi daugybę cukraus tik lėtins jūsų užsibrėžtų tikslų siekimą, todėl pasiryžus dailinti kojas, geriausia šių „nuodėmingų“ maisto produktų atsisakyti. Prie kojų grakštumo ir stangrumo galite prisidėti kas vakarą jas plaunant šiurkščia kempine, taip suaktyvės kraujotaka ir oda palaipsniui taps daug lygesnė.

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Dieta pagal kraujo grupę išties yra naudinga suderinta mityba kiekvienam organizmui, kadangi atsisakydami produktų, netinkančių mūsų organizmui, jis pradeda valytis.

Agurkų dieta
             Daržovių dieta
           Kopenhagos dieta
                Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta