Konsultacijos kituose miestuose:

Dietos planas, meniu, receptai

Tikriausiai šiais laikais būtų sudėtinga rasti moterį, kuri nėra išbandžiusi bent vienos dietos. Jų mums prireikia dėl skirtingų priežasčių, vieni nori atsikratyti kelių per šventes priaugusių kilogramų, kiti nori pagerinti virškinimo sistemą, treti nori kardinaliai pasikeisti ir stipriai sumažinti savo kūno apimtis.

Visi esame skirtingi, su skirtingu gyvenimo būdu todėl ir mitybos planus kiekvienas renkamės pagal save. Sudarinėjant sau konkretų ir tikslų mitybos planą, reikėtų užtikrinti, kad tas planas tikrai būtų sėkmingas, o tą padaryti galima vadovaujantis tam tikrais mitybos plano principais.

  • Visų pirma, nesvarbu kokia dieta bebūtų, reikia atsižvelgti į maisto produktus, ir į tai ką galite valgyti, o ko negalite visiškai. Valgydami jums nepriimtiną maistą, tik kankinsite savo organizmą, ir greičiausiai nepavyks išlaikyti griežtai sudaryto mitybos plano.
  • Susidarykite mitybos planą ir patiekalų receptus, kurie būtų sudaryti iš tokių produktų, kurių kainos jums būtų lengvai prieinamos. Jeigu mitybos planas bus sudarytas vien iš delikatesinių produktų, o jūsų biudžetas itin ribotas, greičiausiai tokios dietos negalėsite laikytis. 
  • Jokiu būdu negalima leistis į badavimo režimą, kadangi tokiu būdu tik nualinsite organizmą, o kilogramai nebus efektyviai numesti, nustojus badauti greitai sugrįš ir net su kaupu. 
  • Renkantis maisto produktus reikėtų atsižvelgti į maisto produktus, kurie sukelia alergiją. Nesvarbu, kad labai mėgstate pieno produktus, tačiau jei jūsų organizmas netoleruoja laktozės, tokiems produktams vertėtų rasti alternatyvą.
  • Visos dienos metu turite gauti visų organizmui reikalingų maistinių medžiagų (tam padės dietos planas)– baltymų, angliavandenių, riebalų, įvairių vitaminų ir mineralų. Žinoma metant svorį turi būti sureguliuotas konkretus šių maistinių medžiagų kiekis. Dažniausiai metant svorį yra sumažinamas riebalų ir angliavandenių kiekis. 
  • Negalima visiškai atsisakyti to ką labai mėgstate, skanėstai ar šampanas gali jus džiuginti šventinėmis progomis, ar pasilepinant kartą savaitėje. Kadangi taisyklingas mitybos planas neturi būti laikinas. Dietos planas - turi tapti Jūsų gyvenimo būdu. Vis dėl to, riboti nesveikus produktus reikia, tačiau atsisakyti jų visam gyvenimui – tikrai ne.

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Dieta pagal kraujo grupę išties yra naudinga suderinta mityba kiekvienam organizmui, kadangi atsisakydami produktų, netinkančių mūsų organizmui, jis pradeda valytis.

Taip pat pasidomėkite kitomis dietomis ir gydytojo dietologo atsiliepimu:

Agurkų dieta
              Daržovių dieta
          Kopenhagos dieta
               Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta