Konsultacijos kituose miestuose:

Dieta pagal kraujo grupę

Norint tinkamai pasirinkti dietos planą vis dažniau rekomenduojama atsižvelgti į savo kraujo grupę, kadangi skirtingos kraujo grupės skirtingai toleruoja ir į organizmą įsisavina įvairius maisto produktus, todėl tai kas tinka 1 kraujo grupės turėtojams, nebūtinai tiks 2 kraujo grupės žmonėms.

 

Kadangi dietos ir mitybos planas yra be galo svarbus, norint efektyviai pasirūpinti savo kūno svoriu, apžvelkime, kas aktualiausia ir kokius produktus labiausiai tinkama vartoti skirtingų kraujo grupių žmonėms. 

  • 1 kraujo grupė (0) – šios grupės žmonėms rekomenduojama laikytis baltymų dietos ir į savo mitybos režimą įtraukti įvairias jūros gėrybes, vaisius, daržoves, o taip pat įvairią mėsą, bet vienintelės kiaulienos reikėtų atsisakyti. Žolelių ir žalioji arbata – idealiausias gėrimas. Šios kraujo grupės turėtojai turėtų vengti įvairių gaminių iš kukurūzų ir kviečių, įvairių marinatų, šviežių kopūstų, o taip pat ir bulvių. Nors daugelis ryto neįsivaizduoja be kavos, šiai kraujo grupei kava bei stiprieji gėrimai „ ne draugai“.
  • 2 kraujo grupė (A) – šios kraujo grupės žmonės labiau turėtų atkreipti dėmesį į vartojamus vaisius, kadangi apelsinai, mandarinai, kokosai ir bananai nėra tie produktai, kuriuos organizmas puikiai įsisavintų. Priešingai nei pirmos grupės nešiotojai, turėtų vengti įvairių jūros gėrybių, ikrų, silkių ir panašių produktų, taip pat vengti reikėtų įvairių gazuotų gėrimų, juodos arbatos ir apelsinų sulčių. Daugiau vartoti reikėtų daržovių ir įvairių kruopų, čia išimčių nėra, kadangi šios grupės produktai tinka visi. 
  • 3 kraujo grupė (B) – šios grupės mitybos (dietos) planą sudaro labai įvairūs maisto produktai. Šiems žmonėms galima valgyti mėsą, žuvį, įvairius pieno produktus, kiaušinius, daržoves, vaisius, kruopas. Tačiau taip greit neapsidžiaukite, vis dėl to ir ši kraujo grupė turi kelias išimtis, patartina vengti tokių jūros produktų kaip krabai moliuskai, krevetės, taip pat vištienos ir kiaulienos produktų, taip pat patartina vengti grikių ir kviečių. Iš gėrimų puikiai tiks ananasų, vynuogių ar spanguolių sultys. 
  • 4 kraujo grupė (AB) – ši grupė yra pati rečiausia, kadangi ją turi vos keletą procentų visų mūsų planetos gyventojų. Ši grupė savyje turi persipynusių kitų kraujo grupių savybių. Reikėtų paminėti, kad šiai kraujo grupei labai svarbu ypač subalansuota, bet mišrus mitybos planas dietos metu. Kaip ir trečiajai kraujo grupei, taip ir šiai tinka vartoti įvairius maisto produktus, tačiau reikėtų išskirti tuos, kurių geriausia būtų vengti: kukurūzai, paprikos, raugintas pienas, kalakutiena, aviena. Besilaikant dietos, šiai kraujo grupei svarbu į savo mitybą įtraukti rauginto pieno produktus, įvairius žalumynus, jūros dumblius, žuvį, o taip pat ir ananasus.

Svorio mažinimas ilgas ir atsakingas procesas. Greitas lieknėjimas sukelia didelį organizmo stresą, sutrikdo medžiagų apykaitą, neigiamai veikia fizinę ir psichinę asmens būklę. Labai svarbu ne tik netekti svorio, bet ir išlaikyti pasiektą rezultatą bei išsaugoti sveikatą. Jei turite problemų dėl svorio ar tiesiog norite pasikonsultuoti kitais mitybos klausimais, kreipkitės į profesionalus - registruokitės gydytojo dietologo konsultacijai.

Vilniaus dietologijos centro kvalifikuoti gydytojai dietologai, išsiaiškinę individualius kiekvieno organizmo poreikius, įvertinę sveikatos būklę, sudarys tinkamiausią jums, sveikos mitybos planą, kuris leis saugiai ir su malonumu siekti užsibrėžtų tikslų. SUSISIEKITE

Dieta pagal kraujo grupę išties yra naudinga suderinta mityba kiekvienam organizmui, kadangi atsisakydami produktų, netinkančių mūsų organizmui, jis pradeda valytis.

Agurkų dieta
             Daržovių dieta
           Kopenhagos dieta 
                Ryžių dieta
Ananasų dieta
Delčios dieta
Kopūstų dieta
Vaikulės dieta
Angelo dieta
Dukano dieta
Kopūstų sriubos dieta
Vaisių dieta
Atkinso dieta
Esmeraldos dieta
Košių dieta
Vandens dieta
Bado dieta
Grikių dieta
Kremliaus dieta
Varškės dieta
Baltymų dieta
Japoniška dieta
Levo Chazano dieta
Skysčių dieta
Bananų dieta
Kefyro dieta
Obuolių dieta
Sriubos dieta
Daktaro Ozo dieta
Kiaušinių dieta
Organizmo valymo dieta
Sulčių dieta