Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Naujienos ir informacija

Košių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Košių dietaKuo patraukli košių dieta? Sakoma, kad sveikame kūne gyvena sveika siela, tad, jei norite būti sveiki ir kupini energijos, jūsų mitybos pagrindą turėtų sudaryti kruopos ir patiekalai iš grūdinių kultūrų, nes jie itin naudingi dėl savyje turimų skaidulinių medžiagų.

Skaityti daugiau

Bado dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Bado dietaBado dieta yra itin ekstremalus dietos variantas, todėl norint jos lakytis privalu kreiptis į gydytoją dietologą, kuris visą dietos laikotarpį sektų jūsų sveikatą ir jos pokyčius.

Skaityti daugiau

Daržovių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Daržovių dietaDaržovių dietos principas itin panašus į vaisių dietos. Per dieną reikia suvalgyti apie 1,5 kg pasirinktų virtų arba šviežių daržovių. Jei per sudėtinga valgyti tik daržoves į daržovių dietos lieknėjimo programą galite įtraukti ir šviežius vaisius, neriebų pieną, jogurtą, varškę ar kefyrą, avižinius arba kukurūzų dribsnius.

Skaityti daugiau

Organizmo valymo dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Organizmo valymo dietaDėl nuolatinio skubėjimo ir netinkamos mitybos lėtėja medžiagų apykaita, organizme kaupiasi nuodingos medžiagos ir šlakai, todėl kartais naudinga išvalyti organizmą ir pašalinti iš jo nuodingas medžiagas.

Skaityti daugiau

Kremliaus dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Kremliaus dietaKaip ir daugelio kitų Kremliaus dietos paslaptis – ribojamas gaunamų angliavandenių kiekis. Laikantis Kremliaus dietos apriboti reikėtų ryžių, cukraus ir miltinių patiekalų vartojimą, griežtai draudžiama vartoti košes, bulves, saldžias uogas, limonadą, likerį, alų, pieno kokteilius, bananus, makaronus.

Skaityti daugiau

Sulčių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Sulčių dietaKas yra žinoma apie sulčių dietą? Prieš pradedant laikytis sulčių dietos naudinga kelias dienas prieš tai paruošti organizmą ir atsisakyti mėsos, cukraus, pieno produktų, kavos, patartina gerti daugiau vandens ir valgyti daugiau daržovių. Kai organizmas paruoštas, seka penkių dienų sulčių dieta.

Skaityti daugiau

Vaisių dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Vaisių dietaViena iš skaniausių ir saldžiausių dietų – vaisių dieta, kuri paremta riebalų ir baltymų atsisakymu. Vaisiai turi nedaug kalorijų, tad vaisių dietos metu galite numesti apie penkis kilogramus.

Skaityti daugiau

Bananų dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Bananų dietaKą reiketų žinoti apie bananų dietą? Bananai yra gana kaloringas produktas, nes savyje turi ląstelienos, cukraus, gliukozės, fruktozės, mineralinių medžiagų (geležis, kalis magnis) ir daugybę vitaminų (A, B, C, E, PP).

Skaityti daugiau